https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 432
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3329820
21771
506
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Béládi Miklós: Az értelem-alapító. Négy írás Németh Lászlóról. 202. számozott példány. Békéscsaba, 1982. Kiadói papírkötés, kissé foltos papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3280677
21772
506
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Ady Endre összes versei. Bp., é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3406939
21773
506
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
3 db Erdély témájú könyv: Balás Gábor: Székelyek nyomában, Szentiványi Mihály: Gyaloglat Erdélyben, Cseh Gusztáv: Jeles házak Alsócsernátontól Zsibóig.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3366767
21774
506
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Tölgyesi Lívia: Álkirálynő ... és a szeszélyes Velence arcai. DEDIKÁLT! Nyíregyháza, 2010, IMI print Kft. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3397743
21775
506
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Fehér Klára: Perben, haragban. A szerző, Fehér Klára (1922-1996) írónő által DEDIKÁLT példány. Bp., [1966], Szépirodalmi, 261+3 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3366779
21776
506
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Simon Ottó: Sárkányölő. Válogatott és új versek. DEDIKÁLT! hn.,én., Szerzői. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3319167
21777
506
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Frank Kane - Phyllis Wise: Az amerikai és az angol cocker spániel. Kutyatulajdonosok kézikönyve. Ford.: Soltész József. Bp., 1995, Pesti Szalon. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3262082
21778
506
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Fehér Gábor: Túl napnyugat - innen kelet. Pápa, 1943., Exodus. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3220868
21779
506
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Antológia Ady Endre verseiből. Összeáll.: Szabó Lőrinc. Bp., én.,Athenaeum, 264 p. Aranyozott egészvászon-kötés, 1932-es ajándékozási sorokkal, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3366800
21780
506
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szoliva János: Szélidő. Versek. DEDIKÁLT! Nagykanizsa, 2002, Canissa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3398033
21781
506
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Fehér János: Márciusi fény. Versek. DEDIKÁLT! Bp., 1939, Madách-ny., 152 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos, kissé szakadt borítóval, javított kötéssel.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3335573
21782
506
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kertész Imre 2 kötete: Sorstalanság. Bp., é.n., Magvető. 8. kiadás. Kiadói papírkötésben. + Kaddis a meg nem született gyermekért. Bp., 2002, Magvető. 5. kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment