https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 432

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Béládi Miklós: Az értelem-alapító. Négy írás Németh Lászlóról. 202. számozott példány. Békéscsaba, 1982. Kiadói papírkötés, kissé foltos papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
1
21771.

Béládi Miklós: Az értelem-alapító. Négy írás Németh Lászlóról. 202. számozott példány. Békéscsaba, 1982. Kiadói papírkötés, kissé foltos papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Ady Endre összes versei. Bp., é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
1
21772.

Ady Endre összes versei. Bp., é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
3 db Erdély témájú könyv: Balás Gábor: Székelyek nyomában, Szentiványi Mihály: Gyaloglat Erdélyben, Cseh Gusztáv: Jeles házak Alsócsernátontól Zsibóig.
1
21773.

3 db Erdély témájú könyv: Balás Gábor: Székelyek nyomában, Szentiványi Mihály: Gyaloglat Erdélyben, Cseh Gusztáv: Jeles házak Alsócsernátontól Zsibóig.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Tölgyesi Lívia: Álkirálynő ... és a szeszélyes Velence arcai. DEDIKÁLT! Nyíregyháza, 2010, IMI print Kft. Kiadói papírkötés.
1
21774.

Tölgyesi Lívia: Álkirálynő ... és a szeszélyes Velence arcai. DEDIKÁLT! Nyíregyháza, 2010, IMI print Kft. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Fehér Klára: Perben, haragban. A szerző, Fehér Klára (1922-1996) írónő által DEDIKÁLT példány. Bp., [1966], Szépirodalmi, 261+3 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
1
21775.

Fehér Klára: Perben, haragban. A szerző, Fehér Klára (1922-1996) írónő által DEDIKÁLT példány. Bp., [1966], Szépirodalmi, 261+3 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Simon Ottó: Sárkányölő. Válogatott és új versek. DEDIKÁLT! hn.,én., Szerzői. Kiadói papírkötés.
1
21776.

Simon Ottó: Sárkányölő. Válogatott és új versek. DEDIKÁLT! hn.,én., Szerzői. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Frank Kane - Phyllis Wise: Az amerikai és az angol cocker spániel. Kutyatulajdonosok kézikönyve. Ford.: Soltész József. Bp., 1995, Pesti Szalon. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
21777.

Frank Kane - Phyllis Wise: Az amerikai és az angol cocker spániel. Kutyatulajdonosok kézikönyve. Ford.: Soltész József. Bp., 1995, Pesti Szalon. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Fehér Gábor: Túl napnyugat - innen kelet. Pápa, 1943., Exodus. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
1
21778.

Fehér Gábor: Túl napnyugat - innen kelet. Pápa, 1943., Exodus. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Antológia Ady Endre verseiből. Összeáll.: Szabó Lőrinc. Bp., én.,Athenaeum, 264 p. Aranyozott egészvászon-kötés, 1932-es ajándékozási sorokkal, jó állapotban.
1
21779.

Antológia Ady Endre verseiből. Összeáll.: Szabó Lőrinc. Bp., én.,Athenaeum, 264 p. Aranyozott egészvászon-kötés, 1932-es ajándékozási sorokkal, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Szoliva János: Szélidő. Versek. DEDIKÁLT! Nagykanizsa, 2002, Canissa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1
21780.

Szoliva János: Szélidő. Versek. DEDIKÁLT! Nagykanizsa, 2002, Canissa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Fehér János: Márciusi fény. Versek. DEDIKÁLT! Bp., 1939, Madách-ny., 152 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos, kissé szakadt borítóval, javított kötéssel.
1
21781.

Fehér János: Márciusi fény. Versek. DEDIKÁLT! Bp., 1939, Madách-ny., 152 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos, kissé szakadt borítóval, javított kötéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Kertész Imre 2 kötete: Sorstalanság. Bp., é.n., Magvető. 8. kiadás. Kiadói papírkötésben. + Kaddis a meg nem született gyermekért. Bp., 2002, Magvető. 5. kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1
21782.

Kertész Imre 2 kötete: Sorstalanság. Bp., é.n., Magvető. 8. kiadás. Kiadói papírkötésben. + Kaddis a meg nem született gyermekért. Bp., 2002, Magvető. 5. kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment