Number of items: 432

21711.

2 000 HUF

Magyar-latin kézi-szótár a középiskola számára. Szerk.: Holub M. és Köpesdy S. Bp., 1894, Lauffer Vilmos, 3 sztl. lev.+ 690 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopott, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, néhány kijáró lappal. + Latin nyelvtan I. Alaktan. A gimnázium I. és II. osztálya számára. Szerk.: Hittrich Ödön. Bp., 1911, Franklin-Társulat, 110+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, viseltes állapotban, tulajdonosi bejegyzéssel, bélyegzőkkel, helyenként sérült, foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel.
21712.

1 400 HUF

21713.

2 000 HUF

Gárdonyi Géza (Göre Gábor) Az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Bp., 1923., Dick Manó 116p. Egészvászon kötésben + Kodolányi János: Börtön. Bp., é.n. Athenaeum. 127p. Kiadói vászonkötésben
21714.

2 000 HUF

Szőcs Pál: Mindent elhoztam. (Versek). Csanády György előszavával. Szeged, 1939, szerzői kiadás (Városi-ny.), 96 p.+ 32 t. Egyetlen kiadás. Dehény Lajos és Almási Gyula Béla fametszeteivel illusztrálva. Kiadói papírkötés, nagyrészt jó állapotban, kissé sérült hártyapapír védőborítóban.
21715.

1 000 HUF

21716.

1 600 HUF

Modern Magyar Könyvtár sorozat 4 kötete (Hevesi József munkái): Hevesi József: Eros diadala. / Lotosz. / A mami.; Piros narancsok. / Buddha világából.; Hazai rög.; Szerelmes klasszikusok. Bp., é.n. (cca 1910), Singer és Wolfner. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, változó állapotban, kissé viseltes, kopottas, foltos borítókkal.
21717.

1 000 HUF

Robinzon Kruzó. Kalandos története. Átdolgozta: Kertész Kálmán. Györgyfi György rajzaival. Bp., [1937], Szent István-Társulat, 171 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
21718.

1 600 HUF

Fekete István: Őszi vásár. Bartha László illusztrációival. Bp., 1962, Magvető. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, foltos, sérült kiadói papír védőborítóban.
21719.

2 000 HUF

Kányádi Sándor: Csipkebokor az alkonyatban. Kányádi Sándor egyberostált műfordításai. Bp., 1999, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21720.

2 000 HUF

Zaymus Gyula: Ősök és unokák. Regény. Bp.,1946,Korda Rt., 206 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott,foltos, szakadt borítóval, sérült gerinccel.
21721.

1 600 HUF

Schiller, Friedrich: Gedichte. é.n., Leipzig, egészvászon kötés, elvált könyvtest, foltos, kopott.
21722.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF