Cserépfalvi Kiadó, "kék könyvek" sorozat 2 kötete: Vitéz Feketekuty Béla, Dr.: Jugoszlávia magyar szemmel. Budapest, 1940, Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel Pálóczi Horváth György: Amerika válaszúton. Budapest, é.n., Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel
Magyar-latin kézi-szótár a középiskola számára. Szerk.: Holub M. és Köpesdy S. Bp., 1894, Lauffer Vilmos, 3 sztl. lev.+ 690 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopott, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, néhány kijáró lappal. + Latin nyelvtan I. Alaktan. A gimnázium I. és II. osztálya számára. Szerk.: Hittrich Ödön. Bp., 1911, Franklin-Társulat, 110+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, viseltes állapotban, tulajdonosi bejegyzéssel, bélyegzőkkel, helyenként sérült, foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel.
3 kötet a Magyar Asszonyok könyve sorozatból: Ritoók Emma: Gyárfás Sándor két élete. + Dénes Gizella: Ezüstnyárfák. + Madarász Erzsébet - Gőczyné Haviár Margit - Hollné Bernovits Mária: Magyar orvosnők tanácsai nők számára. Bp., é.n., Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítókkal és gerincekkel.
Szőcs Pál: Mindent elhoztam. (Versek). Csanády György előszavával. Szeged, 1939, szerzői kiadás (Városi-ny.), 96 p.+ 32 t. Egyetlen kiadás. Dehény Lajos és Almási Gyula Béla fametszeteivel illusztrálva. Kiadói papírkötés, nagyrészt jó állapotban, kissé sérült hártyapapír védőborítóban.
1942 Erdélyi Helikon XV. évf. 1942. december. 12. sz. Főszerk.: Kisbán Miklós. F.szerk.: Kós Károly. Szerk.: Kovács László. [Kolozsvár], Erdélyi Szépmíves Céh, 749-828 p. Benne Kodály Zoltán, K. Grandiperre Emil, Gombos László és mások írásaival. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással.
Modern Magyar Könyvtár sorozat 4 kötete (Hevesi József munkái): Hevesi József: Eros diadala. / Lotosz. / A mami.; Piros narancsok. / Buddha világából.; Hazai rög.; Szerelmes klasszikusok. Bp., é.n. (cca 1910), Singer és Wolfner. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, változó állapotban, kissé viseltes, kopottas, foltos borítókkal.