Antique

Number of items: 122

Kutya a kölykével - faragott elefántcsont asztaldísz, d: 5 cm
13288.

30 000 HUF
81,30
93,75

Faragott elefántcsont afrikai figura, fa talapzaton, m: 24 cm
13289.

50 000 HUF
135,50
156,25

Japán okimono, elefántcsont, m: 6,5 cm
13290.

24 000 HUF
65,04
75,00

Art deco lámpa eredeti búrával és vezetékkel, krómozott fém test. 28 cm
13291.

14 000 HUF
37,94
43,75

Japán okimono. Szőlőfürtöt tartó férfi. Faragott csont, XX. sz eleje. 11 cm hozzá fa tartó.        Japanese okimono. Man holding a bunch of grapes. Carved bone, early 20th century. 11 cm wooden stand included.
13292.

24 000 HUF
65,04
75,00

13293.

20 000 HUF
54,20
62,50

Asztali tolltartó és tintatartó. Márvány 33x23 cm
13294.

6 500 HUF
17,62
20,31

Hegedűs 2 László (1950-), 3 db művészlemez: Harmonia Caelestis A, B és és Befejezetlen szinfónia (2007). Szerigráfia, bakelit. Jelzett. Különnyomat az Ökotárs Alapítvány aukciójára. d: 30 cm. Karton tokban.
13295.

Hegedűs 2 László (1950-), 3 db művészlemez: Harmonia Caelestis A, B és
és Befejezetlen szinfónia (2007). Szerigráfia, bakelit. Jelzett. Különnyomat az Ökotárs Alapítvány aukciójára. d: 30 cm. Karton tokban.

16 000 HUF
43,36
50,00

Gótikus kályhacsempe plasztikus nőalakkal, Mázas cserép, első oldala hibátlan 31x49 cm
13296.

10 000 HUF

Szecessziós kézitükör, sérült üveggel, h: 28 cm
13297.

4 800 HUF
13,01
15,00

Szecessziós szállodai csengő, kissé kopott, m: 9 cm
13298.

4 000 HUF
13

WMF szecessziós gyufatartó, jelzett, ezüstözött réz, 12,5x8 cm
13299.

3 400 HUF
9,21
10,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF