Antique Number of items: 122
3331854
13276
504
Antique
6 000 HUF
2975413
13277
504
24000
Antique
24 000 HUF
3317886
13278
504
42000
Antique
cca 1885/1895 Karl Rudolf Ditmar olajlámpa, figurális-, növényi- és tengeri tematikájú díszítésekkel, búrával, jelzett, egyik figura kissé laza, lámpatest m: 49 cm
42 000 HUF
3391910
13279
504
Antique
20 000 HUF
3360251
13280
504
Antique
Lovaglópálca ezüst (Ag) fejjel, bőr, fa, jelzett, h: 74 cm
10 000 HUF
3403445
13281
504
13000
Antique
13 000 HUF
3402886
13282
504
13000
Antique
13 000 HUF
3406428
13283
504
4400
Antique
cca 19. sz. vége, fali feszület, gipsz Mária arc fa lapon, 27x20 cm
4 400 HUF
3407232
13284
504
Antique
Fehér tigris. Kínai művész fali kép. Jelzett 70x160 cm
8 000 HUF
3409077
13285
504
Antique
Kaukázusi mintás kelim falitextil, mérete rojtok nélkül39x58 cm
2 400 HUF
3409943
13286
504
26000
Antique
Mellény. cca 20. sz. eleje, Máramaros, hímzett irha, jó állapotban, 50x50 cm
26 000 HUF
3387152
13287
504
30000
Antique
30 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house