Antique

Number of items: 122

13276.

6 000 HUF

13277.

24 000 HUF
65,04
75,00

cca 1885/1895 Karl Rudolf Ditmar olajlámpa, figurális-, növényi- és tengeri tematikájú díszítésekkel, búrával, jelzett, egyik figura kissé laza, lámpatest m: 49 cm
13278.

42 000 HUF
113,82
131,25

13279.

20 000 HUF
54,20
62,50

Lovaglópálca ezüst (Ag) fejjel, bőr, fa, jelzett, h: 74 cm
13280.

10 000 HUF

13281.

13 000 HUF
35,23
40,63

13282.

13 000 HUF
35,23
40,63

cca 19. sz. vége, fali feszület, gipsz Mária arc fa lapon, 27x20 cm
13283.

4 400 HUF
11,92
13,75

Fehér tigris. Kínai művész fali kép. Jelzett 70x160 cm
13284.

8 000 HUF
11

Kaukázusi mintás kelim falitextil, mérete rojtok nélkül39x58 cm
13285.

2 400 HUF

Mellény. cca 20. sz. eleje, Máramaros, hímzett irha, jó állapotban, 50x50 cm
13286.

26 000 HUF
70,46
81,25

13287.

30 000 HUF
81,30
93,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF