Antique Number of items: 122
3377048
13264
504
Antique
2 db tálaló kanál és villa 25 cm
6 000 HUF
3374888
13265
504
7500
Antique
Ón tál. 1789, német, jelzett, kopással, d: 22,5 cm
7 500 HUF
3374891
13266
504
9500
Antique
Ón tál. 1733, német, jelzett, kopással, d: 24,5 cm
9 500 HUF
3375043
13267
504
24000
Antique
1705 Hatalmas ón tál. 1705-ös datálással, jelzett, feltehetően Bajorország, L.A. mesterjeggyel, felületi sérülésekkel, restaurálással, d: 51 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
24 000 HUF
2948980
13268
504
Antique
16 000 HUF
3276049
13269
504
9500
Antique
Japán kagyló alakú lakkozott kínáló, festett madármintával, kopással, 26x31 cm
9 500 HUF
3357163
13270
504
60000
Antique
60 000 HUF
3319652
13271
504
80000
Antique
80 000 HUF
3403957
13272
504
15000
Antique
Antik, historizáló, üvegezett fa képkeret, egyiptomi szuvenír képpel, apró kopásnyomokkal, belső méret: kb. 70x55 cm. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
15 000 HUF
3358179
13273
504
Antique
Buddhista imamalom Réz, fa, kerámia, fém. benne kis ima tekercssel 34 cm
9 000 HUF
3359571
13274
504
Antique
Afrikai maszk. cca 20. sz. eleje, fa, fog, kender, h: 37 cm
10 000 HUF
3330691
13275
504
Antique
Íróasztali márvány készlet. d: 26 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house