Antique

Number of items: 122

2 db tálaló kanál és villa 25 cm
13264.

6 000 HUF

Ón tál. 1789, német, jelzett, kopással, d: 22,5 cm
13265.

7 500 HUF
20,33
23,44

Ón tál. 1733, német, jelzett, kopással, d: 24,5 cm
13266.

9 500 HUF
25,75
29,69

13267.

24 000 HUF
65,04
75,00

13268.

16 000 HUF
43,36
50,00

13269.

9 500 HUF
25,75
29,69

13270.

60 000 HUF
162,60
187,50

13271.

80 000 HUF
216,80
250,00

Antik, historizáló, üvegezett fa képkeret, egyiptomi szuvenír képpel, apró kopásnyomokkal, belső méret: kb. 70x55 cm. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
13272.

15 000 HUF
40,65
46,88

Buddhista imamalom Réz, fa, kerámia, fém. benne kis ima tekercssel 34 cm
13273.

9 000 HUF
24,39
28,13

Afrikai maszk. cca 20. sz. eleje, fa, fog, kender, h: 37 cm
13274.

10 000 HUF

Íróasztali márvány készlet. d: 26 cm
13275.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF