Books: Technics

Number of items: 70

Th. Tecklenburg: Handbuch der Tiefbohrkunde Band II. Das Spülbohrsystem. [Mélyfúrás kézikönyve II. köt.: Az irányított fúrórendszer.] Berlin,(1887.), W. & S. Loewenthal, VIII+140+2 p.+XV (közt 13 litográfiával) t. Szövegközti fametszetű képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, régi bélyegzésekkel, a borítón címkével.
20836.

2 000 HUF

Balázs László - Zelcsényi Géza: Földméréstan közlekedési építőipari technikumok számára. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó, 424 p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 1740 példányban.
20837.

1 400 HUF

Zemplén Győző: Az elektromosság és gyakorlati alkalmazásai. Második, átdolgozott kiadás. Bp., 1927, A Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel.
20838.

1 800 HUF

Leslie Butterfield: Ikone einer Leidenschaft. Die Entwicklung der Marke Mercedes-Benz. Chichester, 2005, John Wiley & Sons. 271+1 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóval.
20839.

1 600 HUF

Dr. Dimitris N. Chorafas: Local Area Network Reference. DEDIKÁLT! New York,(1989.),McGraw - Hill Book Co. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20840.

1 200 HUF

20841.

1 200 HUF

Gálszécs, Emil: Der Körnermaisbau im Königreich Ungarn. Leipzig, Fr. Zeugner & Co. Hiányos kötés, kopottas állapotban.
20842.

1 600 HUF

1929-1932 A Gépmester. A Magyarországi Gépmesterek és Nyomók Szakközlönye. III. évf. 4. sz. és VI. évf. 1. sz. Bp., Magyarországi Gépmesterek és Nyomók Egyesülete (Világosság-ny.), 21+(3) p.; 30+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, foltos borítókkal, helyenként kis lapszéli sérülésekkel, foltos lapokkal.
20843.

1 600 HUF

Dr. Fülöp László: Az életvíz története. DEDIKÁLT! Kaposvár,én.,H+H Kft. Színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
20844.

1 600 HUF

Jereb Gábor-Szalma János: A vitorlázórepülés iskolája. Bp.,1963, Műszaki, 348 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, volt könyvtári példány. Megjelent 1600 példányban.
20845.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF