Books: Technics Number of items: 70
3382346
20824
502
Books: Technics
Porsche Boxter. Stuttgart, én., Porsche AG, 113 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
3395977
20825
502
Books: Technics
Marx György: Kvantummechanika. Bp., 1971., Műszaki, 290+1 p. Kiadói egészvászon-kötés.
2 400 HUF
3385773
20826
502
Books: Technics
Berget Alfonz: Léghajózás és repülés. Ford.: Bogdánfy Ödön. Bp., 1911, Kir. M. Természettudományi Társulat, XII+291 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.
2 400 HUF
3381706
20827
502
Books: Technics
1 600 HUF
3351052
20828
502
Books: Technics
2 000 HUF
3380778
20829
502
Books: Technics
Geleji (Sándor), Alexander: Bildsame Formung der Metalle in Rechnung und Versuch Berlin 1961.Akademie-Verl., 1961. 754p. Kiadói Vászonkötésben.
2 000 HUF
3380789
20830
502
Books: Technics
Geleji (Sándor) Alexander: Výpočet sil a spotřeby energie při tváření kovů . DEDIKÁLT. Praha. 1955.254p. Kiadói vászonkötésben
2 000 HUF
3397699
20831
502
700
Books: Technics
Nissi Géza: Teleptan. Ipari Szakközépiskolai Tankönyv. Bp., 1975, Műszaki, papírkötés.
3397718
20832
502
700
Books: Technics
Badacsonyi Ferenc: Szakrajz. Tananyag a repülőgépszerelő szakmunkások továbbképző ismeretfelújító korszerűsítő tanfolyama részére. 1974, Közlekedés és Postaügyi Minisztérium Személyzeti Főosztálya, papírkötés.
3401571
20833
502
Books: Technics
D. N. Kimmelman: Gépalkatrészek szilárdsági számításai ismételt igénybevételeknél. Nehézipar Könyvei 40. Bp., 1951, Néhézipari Könyv- és Folyóiratkiadó, 144 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, a borító elvált a könyvtesttől. Megjelent 2000 példányban.
1 600 HUF
3385811
20834
502
Books: Technics
Frank Ernő: Veszélyességi táblázat és üzembesorozás. Munkaügyi Szemle kiadványai 10. sz. Bp., [1933], Wodianer F. és Fiai, 135+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban. (Ritka!)
2 000 HUF
3397106
20835
502
Books: Technics
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house