Books: Technics

Number of items: 70

20776.

5 000 HUF

Tungsram Radio. Technische Mitteilungen 1935-36. IV. August 1935. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
20777.

6 000 HUF

Vitorlázórepülők tankönyve. I. évfolyam. Gyakorlati repülés. hn., én., nyn., 306-486 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
20778.

5 000 HUF

Gárdonyi-Horváth-Kurucz-Ordódy: Kisipari kovácsolás. Bp., 1959. Műszaki. 343p. Fűzve, kiadói borítóval, sok ábrával, melléklettel
20779.

5 000 HUF
20

Ismeretterjesztő Könyvtár 4 kötete: Charles C. Turner: Küzdelem a levegő meghódításáért. Ford.: Fröhlich Károly.; Williams Archibald: Korunk találmányai. Ford.: Sándor Szilárd.; A modern technika nagy alkotásai. Ford.: Péter Jenő.; Gibson R. Károly: A modern gyáripar. Ford.: Balázs Pál. Bp., 1910-1919, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötésben, vegyes állapotban.
20780.

5 000 HUF

Kotsis Endre: A kőműves-mesterség. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda, 325+(3) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos, kopott borítóval, sérült gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban. (Ritka!)
20781.

4 200 HUF
11,38
13,13

Fasching Antal: A magyar országos háromszögelések és részletes felmérések új vetületi rendszerei. A M. Kir. Pénzügyminisztérium megbízásából kidolgozta és írta: - - . Bp., 1909, M. Kir. Pénzügyminisztérium (M. Kir. Állami Ny.), 201+(1) p.+ 4 (kihajtható) t. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, foltos, rossz állapotú borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
20782.

5 000 HUF

20783.

3 000 HUF

Fehér Rezső (szerk.): Amatőr fényképezők tankönyve és lexikona. Kezdőknek és haladóknak. Bp., [1930], Fehér és Tsa, 144+(16) p. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval.
20784.

2 000 HUF

Nyomdászati lexikon. Szerk.: Biró Miklós, Kertész Árpád, Novák László. Bp., 1936, Biró Miklós kiadása (Hungária-ny.), 546 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
20785.

2 000 HUF

20786.

1 400 HUF

1960-1970 Húzótüske 4 száma (1960, 1962, 1966, 1970.) Humoros diáklap. A Húzótüske évkönyvet minden évben a végzős hallgatók készítették. Átkötött modern egészvászon-kötések, kopott borítóval.
20787.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF