Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 327

Lebó Ferenc (1960-) 1989. "Mosonmagyaróvár - 1939 - 1989 / Magyaróvár - Moson - Lucsony" Ag emlékérem (35,62g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31688.

10 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1989. "Mosonmagyaróvár - 1939 - 1989 / Magyaróvár - Moson - Lucsony" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
31689.

1 600 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,46g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
31690.

13 000 HUF
35,23
40,63

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
31691.

2 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1994. "Attila találkozása Nagy Szent Leó Pápával / Szent István" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (31.1g/0.925/42.5mm) T:PP
31692.

13 000 HUF
35,23
40,63

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulójára - Magyar Külkereskedelmi Bank Rt. - Első magyar pénz / Hungarian Conquest 1100th Anniversary - Hungarian Foreign Trade Bank Ltd. - The First Hungarian Coin" kétoldalas, részben aranyozott, jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban, magyar és angol nyelvű ismertető füzetkével (31,02g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP), patina
31693.

12 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A honfoglalás emlékére - Nyék, Megyer, Kürt, Gyarmat, Tarján, Jenő, Kér, Keszi, Örs, Varsány, Székely / Vérszerződés" kétoldalas bronzozott Cu emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
31694.

2 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A honfoglalás emlékére / Álmos áldozata" kétoldalas bronzozott Cu emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
31695.

2 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A honfoglalás emlékére / Árpád nagyfejedelem" kétoldalas bronzozott Cu emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
31696.

2 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "Atilla találkozása Nagy Szent Leó pápával / St. Stephanus - Rex Hungariae" kétoldalas bronzozott Cu emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal, kapszulában (42,5mm) T:UNC
31697.

2 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) 1975. "A Szocialista Magyar Gyógyszerellátásért 1950-1975" kétoldalas bronz plakett eredeti dísztokban (97mm) T:UNC
31698.

2 800 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Művészeti és Propaganda Iroda Miskolc" kétoldalas, öntött bronz plakett (~100mm) T:AU
31699.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF