Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 327
3404768
31688
500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Lebó Ferenc (1960-) 1989. "Mosonmagyaróvár - 1939 - 1989 / Magyaróvár - Moson - Lucsony " Ag emlékérem (35,62g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
10 000 HUF
3404144
31689
500
Numismatics
Lebó Ferenc (1960-) 1989. "Mosonmagyaróvár - 1939 - 1989 / Magyaróvár - Moson - Lucsony " bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
1 600 HUF
3367351
31690
500
13000
Numismatics
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója " jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,46g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
13 000 HUF
3410168
31691
500
Numismatics
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója " bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
2 000 HUF
3367276
31692
500
13000
Numismatics
Lebó Ferenc (1960-) 1994. "Attila találkozása Nagy Szent Leó Pápával / Szent István " jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (31.1g/0.925/42.5mm) T:PP
13 000 HUF
3409246
31693
500
Numismatics
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulójára - Magyar Külkereskedelmi Bank Rt. - Első magyar pénz / Hungarian Conquest 1100th Anniversary - Hungarian Foreign Trade Bank Ltd. - The First Hungarian Coin " kétoldalas, részben aranyozott, jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban, magyar és angol nyelvű ismertető füzetkével (31,02g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP), patina
12 000 HUF
3409901
31694
500
Numismatics
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A honfoglalás emlékére - Nyék, Megyer, Kürt, Gyarmat, Tarján, Jenő, Kér, Keszi, Örs, Varsány, Székely / Vérszerződés " kétoldalas bronzozott Cu emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
2 000 HUF
3409905
31695
500
Numismatics
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A honfoglalás emlékére / Álmos áldozata " kétoldalas bronzozott Cu emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
2 000 HUF
3409904
31696
500
Numismatics
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A honfoglalás emlékére / Árpád nagyfejedelem " kétoldalas bronzozott Cu emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
2 000 HUF
3409895
31697
500
Numismatics
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "Atilla találkozása Nagy Szent Leó pápával / St. Stephanus - Rex Hungariae " kétoldalas bronzozott Cu emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal, kapszulában (42,5mm) T:UNC
2 000 HUF
3224135
31698
500
Numismatics
Ligeti Erika (1934-2004) 1975. "A Szocialista Magyar Gyógyszerellátásért 1950-1975 " kétoldalas bronz plakett eredeti dísztokban (97mm) T:UNC
2 800 HUF
3403728
31699
500
Numismatics
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Művészeti és Propaganda Iroda Miskolc " kétoldalas, öntött bronz plakett (~100mm) T:AU
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house