Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 327
3203875
31676
500
3400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Kun József (1879-1946) 1912. "Országos Háziipari és Amatőr Kiállítás Miskolczon - 1912" kétoldalas, bronz plakett (40mm) T:XF patina
3 400 HUF
3408107
31677
500
Numismatics
Kutas László (1936-) 1977. "Dunaújvárosi Papírgyár " kétoldalas öntött bronz emlékplakett eredeti fa díszdobozban (104mm) T:AU
5 000 HUF
3371328
31678
500
Numismatics
Lajos József (1936- ) DN "Gabonaipar" egyoldalas, öntött bronz plakett (101mm) T:AU kis patina
4 000 HUF
3406219
31679
500
Numismatics
Lajos József (1936-) 1983. "1973-1983 FEB " egyoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti műbőr tokban (50mm) T:AU
2 000 HUF
3302378
31680
500
Numismatics
Lajos József (1936-) DN "A szocialista mezőgazdaságért " egyoldalas, öntött bronz plakett (90mm) T:AU
2 000 HUF
3185380
31681
500
Numismatics
Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" jelzett Ag emlékérem kapszulában (36,19g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina
12 000 HUF
3376458
31682
500
Numismatics
Lapis András (1942-) 1979. "Az ár betört! 1879. Március 12 éjfél után 2 óra - Száz évvel ezelőtt pusztította el a várost a Tisza - Szeged Megyei Városi Tanács " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) 1985. "Szt. Gellért Templom - Szeged-Tarján 1975-1985 / Boldog és szerencsés, aki az igazságot tiszteli " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
2 000 HUF
3091247
31683
500
Numismatics
20 000 HUF
3404131
31684
500
Numismatics
Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlés / Buda visszafoglalásának 300. évfordulója " bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo BP17
1 600 HUF
3407351
31685
500
Numismatics
Lapis András (1942-) 1991. "200 éve született Katona József - 100 éves a Katona József Társaság / 25 éves a szervezett éremgyűjtés Kecskeméten 1991 " kétoldalas bronz emlékérem, sérült műanyag dísztokban (42,5mm) T:AU Adamo KT2
2 000 HUF
3326094
31686
500
Numismatics
Lapis András (1942-) DN "Bizánci stílusú avar kori aranyozott ezüst övveret " kétoldalas bronz emlékplakett díszlapon (45mm) T:AU, kis ragasztónyom
5 000 HUF
2984753
31687
500
900
Numismatics
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house