Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 327

31652.

10 000 HUF

Hetés György (1921-1998) 1980. "Magyari Béla - Farkas Berci - Űrhajósainknak" egyoldalas öntött bronz plakett, csupán 4db létezik belőle! (96mm) T:XF Hungary 1980. "For our Astronauts Béla Magyar - Berci Farkas" one-sided cast bronze plaque, only 4pcs exist! Sign.: György Hetés (96mm) C:XF
31653.

Hetés György (1921-1998) 1980. "Magyari Béla - Farkas Berci - Űrhajósainknak" egyoldalas öntött bronz plakett, csupán 4db létezik belőle! (96mm) T:XF
Hungary 1980. "For our Astronauts Béla Magyar - Berci Farkas" one-sided cast bronze plaque, only 4pcs exist! Sign.: György Hetés (96mm) C:XF

120 000 HUF
325,20
375,00

Hetés György (1921-1998) DN "Mother Teresa (Teréz anya)" egyoldalas, öntött bronz plakett (119mm) T:AU,XF
31654.

12 000 HUF

Horváth Ernő Iván (1952-) DN "Nem csak a nemzet, de aki nemzett, az is dicső múltjából él!" egyoldalas, szatirikus, öntött bronz emlékérem (79mm) T:XF
31655.

3 200 HUF
8,67
10,00

Szlávits László, Ifj. (1959-) DN "Aulich Lajos" egyoldalas bronz érem (39mm) T:AU
31656.

2 000 HUF

Iván István (1905-1968) 1968 k. "Colonia Claudia Savaria XLIII" egyoldalas ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:AU
31657.

2 400 HUF

Juhász Pál (1934-) 1997. "Bolyai M.E. Kollégium - II. Bolyai Kulturális és Sport Napok / Miskolc" kétoldalas, bronzpatinázott Al emlékérem (108mm) T:XF,VF, ki van fúrva az alja
31658.

3 000 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" Ag emlékérem (35,57g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina Adamo NH7
31659.

Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" Ag emlékérem (35,57g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
Adamo NH7

9 000 HUF
24,39
28,13

Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo NH7
31660.

Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo NH7

1 600 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Ag emlékérem (34,86g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo SP1
31661.

8 000 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Elisabetha Regina Hungariae / Születésének emlékére a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" bronz és ezüstözött bronz emlékérem pár (42,5mm) T:AU (ezüstözött eredetileg PP)
31662.

3 000 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" (2xklf) bronz + fehérfém emlékérem pár (42,5mm) T:AU, a fehérfém eredetileg PP
31663.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF