Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 327
3326974
31604
500
80000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975 " Ag piedfort emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal dísztokban (155,52g/0.925/65mm) T:AU (PP)
80 000 HUF
3368214
31605
500
Numismatics
Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Bud a" kétoldalas bronz emlékérem sérült kapszulában (42,5mm) T:AU
1 200 HUF
3403493
31606
500
Numismatics
Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda " kétoldalas bronz emlékérem sérült kapszulában (42,5mm) T:AU
2 000 HUF
3186679
31607
500
100
Numismatics
Bognár György (1944-) 1996. "Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1996 " aranyozott bronz naptárérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) folt 3409937
31608
500
Numismatics
Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium " kétoldalas bronz emlékérem, kapszulában (42,5mm) T:BU
2 400 HUF
3409933
31609
500
Numismatics
Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium " kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kapszulában, tanúsítvánnyal (15,55g/0.999/42,5mm) T:PP
10 000 HUF
3288558
31610
500
60000
Numismatics
Bognár György (1944-) DN "Büntetés-végrehajtási szolgálatért " kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem, hátoldalán sorszámozott, tanúsítvánnyal, tokban (155,73g/0.925/65mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina
60 000 HUF
3305282
31611
500
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) 1984. "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége - BNV 1984 " kétoldalas bronz emlékérem (82mm) T:AU
2 000 HUF
3409804
31612
500
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) DN "Sellőábrázolás / Szegedi Nyári Tárlat " kétoldalas, öntött bronz emlékérem díszdobozban (63mm) T:AU
4 000 HUF
3410182
31613
500
Numismatics
Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "A Szent Jobb országjárása / Szent István királyunk halálának 950. évfordulója emlékére " kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU
2 000 HUF
3410341
31614
500
Numismatics
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "Széchenyi István születésének 200. évfordulója / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Minisztertől " kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
2 600 HUF
3410335
31615
500
Numismatics
Bozó Gyula (1913-2004) 1997. "MÉE Tata - Pálffy Miklós generális / Tata visszavétele 1597-1997 " kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC Adamo TA2
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house