Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 327

Fritz Mihály (1947-) 1990. "20 éves a Magyar Látszerész-Optikus Szövetség 1970-1990 / VI. Nemzetközi Látszerész Kongresszus" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31640.

2 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC!" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában, tokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31641.

13 000 HUF
35,23
40,63

Fritz Mihály (1947-) 1994. "125 éves Pick Szeged" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31642.

2 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1996. "MÉE 26. Vándorgyűlése Szeged Ópusztaszer / Az első országgyűlés és az Ond-Kalán nemzetség emlékére 896-1996" (2xklf) kivitelű kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo SG30
31643.

Fritz Mihály (1947-) 1996. "MÉE 26. Vándorgyűlése Szeged Ópusztaszer / Az első országgyűlés és az Ond-Kalán nemzetség emlékére 896-1996" (2xklf) kivitelű kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Adamo SG30

3 200 HUF
8,67
10,00

Fritz Mihály (1947-) 2003. "MÉE Kaposvár - 33. Vándorgyűlés / Csiky Gergely a színház névadója" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (34,45g/0.925/42,5mm) T:PP
31644.

13 000 HUF
35,23
40,63

Fritz Mihály (1947-) 2009. "Dr. Meszlényi Zoltán vértanú - püspök (1892-1951) - Boldoggá avatása - 2009. okt. 31. / SEMEN EST SANGUIS CHRISTIANORUM" Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (34,41g/0.925/42,5mm) T:AU (PP)
31645.

12 000 HUF

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1981. "Bartók Béla 1881-1945 / A kékszakállú herceg vára" jelzett Ag emlékérem piros műbőr tokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:AU (eredetileg PP) folt
31646.

7 000 HUF
18,97
21,88

Garamkeszi János (1936-) 1984. "MÉE Nógrád megye / Szondy György, Drégely vára hős kapitánya" jelzett Ag emlékérem (35,78g/0.835/42,5mm) T:AU patina Hungary 1984. "MÉE Nógrád megye / Szondy György, Drégely vára hős kapitánya (MÉE Nógrád County / György Szondy the captain hero of Drégely castle)" hallmarked Ag medallion. Sign.: János Garamkeszi (35,78g/0.835/42,5mm) C:AU patina Adamo ST5
31647.

Garamkeszi János (1936-) 1984. "MÉE Nógrád megye / Szondy György, Drégely vára hős kapitánya" jelzett Ag emlékérem (35,78g/0.835/42,5mm) T:AU patina
Hungary 1984. "MÉE Nógrád megye / Szondy György, Drégely vára hős kapitánya (MÉE Nógrád County / György Szondy the captain hero of Drégely castle)" hallmarked Ag medallion. Sign.: János Garamkeszi (35,78g/0.835/42,5mm) C:AU patina
Adamo ST5

10 000 HUF

Garamkeszi János (1936-) 1985. "10 éves a MÉE Mosonmagyaróvári Csoportja / Szigetközi Napok 1969-1984" jelzett Ag emlékérem (34,54g/0.640/42,5mm) T:AU patina Adamo MM1
31648.

Garamkeszi János (1936-) 1985. "10 éves a MÉE Mosonmagyaróvári Csoportja / Szigetközi Napok 1969-1984" jelzett Ag emlékérem (34,54g/0.640/42,5mm) T:AU patina
Adamo MM1

8 000 HUF

Gáti Gábor (1937-) 1989. "A MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Széphalom / Kazinczy Ferenc 1759-1831" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo SU1
31649.

1 600 HUF

31650.

2 000 HUF

Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlés Sátoraljaújhely / Kazinczy Ferenc" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (35,24g/0.835/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) Adam SU1
31651.

Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlés Sátoraljaújhely / Kazinczy Ferenc" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (35,24g/0.835/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP)
Adam SU1

13 000 HUF
35,23
40,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF