Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 327

31712.

50 000 HUF
135,50
156,25

Pató Róza (1934-2018) 2005. "Magyar Májkutatási Társaság, Pro Hepatologia / Alapította: Prof. Dr. Fehér János" bronz emlékérem (2x) (91mm) T:AU
31713.

4 000 HUF

Pátzay Pál (1896-1979) DN "Pécsi József MCMXXXIX" kétoldalas bronz emlékérem (68mm) T:XF / Hungary ND "Pécsi József MCMXXXIX" two-sided cast bronze medallion. Sign.: Pál Pátzay (68mm) C:XF
31714.

30 000 HUF
81,30
93,75

Reményi József (1887-1977) 1929. "Feleségem" egyoldalas öntött bronz plakett (142x121mm) T:AU HP 4459.
31715.

Reményi József (1887-1977) 1929. "Feleségem" egyoldalas öntött bronz plakett (142x121mm) T:AU
HP 4459.

14 000 HUF
37,94
43,75

Reményi József (1887-1977) 1961. "Magyar Numizmatikai Társulat 1901 / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat - Éremtani Szakosztály" bronz emlékérem (60mm) T:AU
31716.

7 000 HUF
18,97
21,88

Reményi József (1887-1977) ~1930. "A M. Kir. Vallás és Közoktatásügyi Miniszter Díja / Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége" bronz érdemérem füllel (35mm) T:AU patina
31717.

2 200 HUF
5,96
6,88

31718.

2 000 HUF

31719.

26 000 HUF
70,46
81,25

31720.

6 000 HUF

31721.

10 000 HUF

Siklódy Lőrinc (1876-1945) DN "Sárospataki Diáknapok" kétoldalas öntött bronz plakett (78mm) T:XF, ragasztó
31722.

2 600 HUF
7,05

Simon Ferenc (1922-) 1997. " 30 éves a szolnoki MÁV Kórház" kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (42,5mm) T:UNC
31723.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF