Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 327
3143529
31760
500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Vincze Dénes (1924-1972) DN "Céhbeliek Magyar Képzőművészeti Társasága" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:AU,XF / Hungary ND "Céhbeliek Magyar Képzőművészeti Társasága" double-sided bronze commemorative medallion (51mm) C:AU,XF
10 000 HUF
3357915
31761
500
130000
Numismatics
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1920. "Horthy Miklós 1920" egyoldalas bronz fali plakett, hátlapon csavarmenet kialakítva a felfüggesztéshez (236mm) T:XF patina, festékfoltok Hungary 1920. "Horthy Miklós 1920" hangable bronze plaque, with screw thread on reverse. Sign.: János Zsákodi Csiszér (236mm) C:XF patina, paint spots
130 000 HUF
3189021
31762
500
Numismatics
2001. "10 éves az Opel Magyarországon" bronz emlékérem (53mm) T:UNC,AU
4 000 HUF
3371077
31763
500
Numismatics
2001. "Hungária Biztosító Rt. - Az Allianz Csoport tagja / 15 éves a Hungária Biztosító Zrt. - Alapítva 1986 " jelzett Ag emlékérem, kapszulában (31,23g/0.925/42,5mm) T:PP
12 000 HUF
3300703
31764
500
Numismatics
2003. "43. Művészeti Aukció / BÁV " ezüstözött fém emlékérem tokban, kapszulában (23mm) T:AU (eredetileg PP) folt
1 400 HUF
3300844
31765
500
Numismatics
2003. Három darabos közlekedési infrastruktúrával kapcsolatos ezüstözött fém emlékérem tétel közös, kissé sérült , dísztokban, benne: 2002. "Vegyépszer - M3 Autópálya", "Vegyépszer - Oszlári Tisza-híd", 2003. "Vegyépszer - Szent László-híd Szekszárd" (42,5mm) T:PP fo.
4 000 HUF
3411419
31766
500
Numismatics
2006-2016. "Soltz Vilmos 1833-1901 / Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület " bronz emlékérem névre szólóan gravírozva, díszdobozban (2db) (66mm) T:AU
4 000 HUF
3404026
31767
500
Numismatics
2006. "Kaposi Mór Oktató Kórház - Somogy megye Kaposvár - Alapítva 1846 / Kaposi Mór Oktató Kórház alapításának jubileuma alkalmából Dr. Mike György részére - 160 - 2006 " bronz érdemérem, eredeti tokban (106mm) T:AU
5 000 HUF
3410272
31768
500
Numismatics
2006. "Magyar Vasút 1846-2006 / 160 éve a haladás szolgálatában MÁV " kétoldalas aranyozott fém emlékérem tokban (40mm) T:AU
2 000 HUF
2938121
31769
500
5500
Numismatics
2010 I. Géza (1074-1077) Denár mintájára készült Ag utánveret emlékérem "MÉE-Vác" felirattal, tanúsítvánnyal (0,77g/0.900) T:UNC
5 500 HUF
3331828
31770
500
4400
Numismatics
2010. "5 éves az Astellas Pharma" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (11.98g/0.999/29,5mm) T:PP 2010. "5 astellas - Leading Light for Life / Astellas 5th year anniversary" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (11.98g/0.999/29,5mm) C:PP
4 400 HUF
3330688
31771
500
Numismatics
2010. Aba Sámuel 1041-1044. Denár mintájára készült Ag emlékérem "ABASÁR-MÉE" feliratú hátlappal (0,91g) T:AU
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house