Maps Number of items: 236
3411313
17916
500
Maps
Helmár Ágost: Iskolai atlasz a világtörténelem tanításához. Pozsony-Bp., 1890. 16t. Korabeli viseltes félvászon-kötésben, kopott borítóval,
2 000 HUF
3411329
17917
500
3200
Maps
1896 Sz. György Halma puszta és kis Muzsla részletes talaj térképe Horusitzky Henrik-től. M: 1:7200. Litográfia + pausz térkép 43x70 cm Hajtva
3 200 HUF
3410498
17918
500
50000
Maps
cca 1880-1890 Magyar megyék közigazgatási térképei: 33 db Esztergom, Sáros, Győr, Nagy-Küküllő, Beszterce-Naszód, Szolnok-Doboka, Ugocsa, Fejér, Turócz, Árva, Sopron, Heves, Borsod, Liptó, Zolyom, Gömör-Kishont, Torna, Ung, Udvarhely, Abauj, Moson, Alsó-Fehér, Bereg, Hont, Nógrád Fogaras, Tolna, Komárom, Háromszék, Szepes, BRassó, Szeben, , rajzolta: Hátsek Ignác, 1 : 500.000, Bp., Rautmann Frigyes kiadása (Posner Károly Lajos-ny.), kartonra nyomva min, néhány kis lapszéli sérüléssel, 35x26 cm
50 000 HUF
3406891
17919
500
Maps
cca 1928 Barthos Indár - Dr. Kurucz György: Történelmi Atlasz a világtörténelem tanításához,. Közép- és újkor, tervezték: Albisi - - és Dr. - -. Bp., M. Kir. Állami Térképészet,2+32+2 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
1 800 HUF
3407166
17920
500
Maps
XVII Provinciae Belgii / Belgium térképe, színezett rézmetszet, cca. XVIII. sz. első fele, kissé foltos, 19,5x16,5 cm
8 000 HUF
3407169
17921
500
Maps
Neapolitani Regni Tabula / A Nápolyi Királyság térképe, színezett rézmetszet, cca. XVIII. sz. első fele, kissé foltos, 20x16,5 cm
8 000 HUF
3407177
17922
500
Maps
Totius Fluminis Rheni / A Rajna folyó teljes hosszának térképe, színezett rézmetszet, cca. XVIII. sz. első fele, kissé foltos, 16,5x20 cm
8 000 HUF
3407518
17923
500
Maps
Eperjessy István: Zugliget és vidéke. Budapest nyaraló és kiránduló helye. Útmutató és térkép a kirándulók részére. 1906-os térkép reprintje
2 000 HUF
3406345
17924
500
Maps
cca 1915 Népiskolai atlasz a IV. osztály számára, tervezték: Bátky Zsigmond, Kogutowicz Károly, Littke Aurél. Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., 16 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, a tűzéstől különvált borítóval.
3 000 HUF
3404424
17925
500
Maps
1956 3 db röplap, változó méretben és állapotban
3 600 HUF
3404407
17926
500
Maps
1 800 HUF
3393472
17927
500
Maps
1932 Egyesített Fővárosi Autóbuszüzem - A belterületi járatok átszállóhelyeinek feltüntetése. Kézzel rajzolt és színezett térkép 41x34 cm
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house