Maps

Number of items: 236

1940 Csonka-Magyarország áttekintő térképe, rajta a visszatért Felvidékkel, Kárpátaljával és Észak-Erdéllyel, 1 : 750.000, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kisebb foltokkal, szakadásokkal, 86x116 cm
17952.

5 000 HUF
9

1943 Budapest és Szentendre környéke, 1:50.000, Bp., M. kir. Honvéd Térképészeti Intézet, vászonra kasírozott, egy szelvény sérült, 64x46 cm
17953.

1 800 HUF

17954.

900 HUF
2,44
2,81

cca 1900-1910 Herkulesfürdő környékének térképe, 1:25,000, rajzolta és metszette: Schubert J. Budapest, kiadja: a M. Kir. Földmívelésügyi Minister, hajtott, foltos, a hátoldalán foltos, 47x31 cm
17955.

16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1890-1910 Gyöngyös és Bakta környéke (Zone 14. Col. XXII.), katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38x52,5 cm
17956.

2 000 HUF

cca 1910 Budapest és Losonc környékének katonai térképe, 1 : 200.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 58x40,5 cm
17957.

2 800 HUF

cca 1910 Munkács és környékének katonai térképe, 1 : 200.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 58x44,5 cm
17958.

2 000 HUF

cca 1910 Békéscsaba és környékének katonai térképe, 1 : 200.000, vászonra kasírozva, körbevágva, kissé foltos, 58x44,5 cm
17959.

2 400 HUF

cca 1910 Szatmárnémeti és környékének katonai térképe, 1 : 200.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 57,5x44,5 cm
17960.

2 000 HUF

cca 1910 Máramarossziget és környékének katonai térképe, 1 : 200.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 57,5x44,5 cm
17961.

2 000 HUF

Der Krieg gegen Russland / Der westliche Kriegsschauplatz (Paasche's Frontenkarte 13). A két oldalon 14 db I. világháborús térképrészlet 1916-ból. 60x45 cm. Apró szakadásokkal.
17962.

2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1900 Fiume és kikötője, térképmelléklet a Pallas Nagy Lexikonából, 24x43 cm
17963.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF