Books: Other rarities Number of items: 490
3378542
21731
496
A Jordánszky-codex töredékei. Volf György előszavával. Különlenyomat a Régi Magyar Nyelvemlékek V. kötetéből 1888. Bp., 1913, MTA. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, jó állapotban.
1 600 HUF
3146108
21732
496
1 600 HUF
3378561
21733
496
Kemény Simon: Így élem világom. Bp., 1922, Athenaeum. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, kopottas állapotban.
1 600 HUF
3371920
21734
496
Ottlik Géza: Buda. Bp., 1993, Európa. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
1 600 HUF
3335572
21735
496
Babits Mihály: Herceg, hátha megjön a tél is! Bp., Athenaeum. 3. kiadás. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1 200 HUF
3190681
21736
496
1 600 HUF
3335577
21737
496
Karinthy Frigyes: Ó nyájas olvasó! (Mindenféle dolog). Második kiadás. Bp., Dick Manó. 223p. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1 200 HUF
3199645
21738
496
Kazareczki Noémi: Egy művészházaspár a 20. századi Magyarországon. Bertha István és Szirmay-Kalos Margit életútja. A szerző, Kazareczki Noémi által DEDIKÁLT! Szécsény, 2010, Kubinyi Ferenc Múzeum. Kiadói kartonált papírkötésben.
1 600 HUF
3229871
21739
496
Jack London: A vadon szava. Ford.: Bartos Zoltán. Bp.,én.,Athenaeum, 168+1 p. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, foltos.
1 600 HUF
3370165
21740
496
Vörösmarty Mihály: Zalán futása. Tizenkét képpel. Bp., 1886, Méhner Vilmos, 224 p. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Aranyozott egészvászon-kötésben, kis kopásnyomokkal
1 600 HUF
3360183
21741
496
Íves Könyvek 6.: Restár Sándor: A folytonosság fekete doboza. Bp., 1996, Nyomdacoop, 32 p. Kiadói papírkötés. Számozott (260./300) példány.
1 200 HUF
2934199
21742
496
Gyulai Pál: Hadnagy uram! - - legszebb költeményei. Magyar Könyvek. Bp., [1941., Franklin, 60 p. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással, a könyvtest elvált a borítótól.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house