Number of items: 490

A Jordánszky-codex töredékei. Volf György előszavával. Különlenyomat a Régi Magyar Nyelvemlékek V. kötetéből 1888. Bp., 1913, MTA. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, jó állapotban.
21731.

1 600 HUF

21732.

1 600 HUF

Kemény Simon: Így élem világom. Bp., 1922, Athenaeum. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, kopottas állapotban.
21733.

1 600 HUF

Ottlik Géza: Buda. Bp., 1993, Európa. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
21734.

1 600 HUF

Babits Mihály: Herceg, hátha megjön a tél is! Bp., Athenaeum. 3. kiadás. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21735.

1 200 HUF

21736.

1 600 HUF

Karinthy Frigyes: Ó nyájas olvasó! (Mindenféle dolog). Második kiadás. Bp., Dick Manó. 223p. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21737.

1 200 HUF

Kazareczki Noémi: Egy művészházaspár a 20. századi Magyarországon. Bertha István és Szirmay-Kalos Margit életútja. A szerző, Kazareczki Noémi által DEDIKÁLT! Szécsény, 2010, Kubinyi Ferenc Múzeum. Kiadói kartonált papírkötésben.
21738.

1 600 HUF

21739.

1 600 HUF

Vörösmarty Mihály: Zalán futása. Tizenkét képpel. Bp., 1886, Méhner Vilmos, 224 p. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Aranyozott egészvászon-kötésben, kis kopásnyomokkal
21740.

1 600 HUF

Íves Könyvek 6.: Restár Sándor: A folytonosság fekete doboza. Bp., 1996, Nyomdacoop, 32 p. Kiadói papírkötés. Számozott (260./300) példány.
21741.

1 200 HUF

Gyulai Pál: Hadnagy uram! - - legszebb költeményei. Magyar Könyvek. Bp., [1941., Franklin, 60 p. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással, a könyvtest elvált a borítótól.
21742.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF