Number of items: 490

Heltai Jenő: A néma levente. Vígjáték három felvonásban. Bp., 1936, Széchenyi Rt. (Athenaeum-ny.), 143+(1) p. Első kiadás. Átkötött félműbőr-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
21755.

1 000 HUF

Uri Geller: Görbüljek meg, ha nem igaz! Rendhagyó önéletrajz. ALÁÍRT példány! Bp., 1990, Háttér. Kiadói papírkötés.
21756.

1 400 HUF

Rudyard Kipling: Történetek az őserdőből. (Jungle book.) Ford.: Békési Gyula. Bevezetéssel ellátta: Dr. Pallagi Gyula. Mühlbeck Károly képeivel. Bp., 1911, Athenaeum, 182+1 p. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon bejegyzésekkel.
21757.

1 400 HUF

21758.

1 400 HUF

Jókai Mór: A jövő század regénye I. rész II. kötet: Az örök harcz. II. rész. I. kötet: Az örök béke. Bp.,én.,Pfeifer Ferdinánd, 256+1 p.; 225+1 p. 4. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, az I. kötet elülső előzéklapja foltos.
21759.

1 400 HUF

21760.

1 400 HUF

21761.

1 000 HUF

Dosztojevszkij: Sztjepancsikovo és lakósai. Ford.: Trócsányi Zoltán. Bp.,én.-,Genius, VIII+310+1 p. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21762.

1 400 HUF

21763.

1 400 HUF

21764.

1 400 HUF

Bakos Attila: A Duna Evangéliuma - A magyar szakrális őstörténet feltárása. 2004, Mandala, kartonált papírkötés, jó állapotban.
21765.

1 400 HUF

21766.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF