https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 490
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3305509
21755
496
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Heltai Jenő: A néma levente. Vígjáték három felvonásban. Bp., 1936, Széchenyi Rt. (Athenaeum-ny.), 143+(1) p. Első kiadás. Átkötött félműbőr-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3354671
21756
496
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Uri Geller: Görbüljek meg, ha nem igaz! Rendhagyó önéletrajz. ALÁÍRT példány! Bp., 1990, Háttér. Kiadói papírkötés.
Starting price:
1 400 HUF
3378992
21757
496
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Rudyard Kipling: Történetek az őserdőből. (Jungle book.) Ford.: Békési Gyula. Bevezetéssel ellátta: Dr. Pallagi Gyula. Mühlbeck Károly képeivel. Bp., 1911, Athenaeum, 182+1 p. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon bejegyzésekkel.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3212860
21758
496
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Genius Kis Lexikona. Nyolcszáz képpel és harminckét műmelléklettel. Bp., 1933, Genius. Kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél részben levált, kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3379006
21759
496
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Jókai Mór: A jövő század regénye I. rész II. kötet: Az örök harcz. II. rész. I. kötet: Az örök béke. Bp.,én.,Pfeifer Ferdinánd, 256+1 p.; 225+1 p. 4. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, az I. kötet elülső előzéklapja foltos.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3290979
21760
496
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
[Jánosi György]: Jánosi Márta: Az édes boldogság. Versek. [Bp., 1942.], Jánosi György, 124 p.+ 4 sztl. lev. Kiadói papírkötés, nyéki Zeke Gyula (1895-1976) gyöngyfai református lelkész névbélyegzésével és névbejegyzésével.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3184762
21761
496
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Harry Lorayne: A szellem hatalmának titkai. (Secrets of Mind Power). A horvát nyelvű kiadást magyarra ford.: Kovács D. Géza. (Gépirat. Dedikált!) Bp., 1973, k.n., 221 p. Egészvászon-kötésben. A fordító, Kovács D. Géza egészoldalas dedikációjával.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3378858
21762
496
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dosztojevszkij: Sztjepancsikovo és lakósai. Ford.: Trócsányi Zoltán. Bp.,én.-,Genius, VIII+310+1 p. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Starting price:
1 400 HUF
3111621
21763
496
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Pongrácz Zsuzsa: Miért született meg? A szerző, Pongrácz Zsuzsa által Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1975, Kossuth. Kiadói papírkötés, foltos lapokkal.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3225047
21764
496
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Katz, Richard: Kert a hegyek között. Ford.: Déry Tibor, Fenyő László. Bp., 1937, Grill Károly, 276 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3355866
21765
496
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bakos Attila: A Duna Evangéliuma - A magyar szakrális őstörténet feltárása. 2004, Mandala, kartonált papírkötés, jó állapotban.
Starting price:
1 400 HUF
3360479
21766
496
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Lőrinczy György: Aranykarikák. Elbeszélések a serdültebb ifjúság számára. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1907, Singer és Wolfner, (Gelléri és Székely-ny.), 143+1 p. Kiadói szecessziós illusztrált egészvászon-kötés, Dárday Aladár-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment