Number of items: 490

Alekszandr Gerskovics: Az én Petőfim. (Cikkek és tanulmányok). Bp., 1979, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3800 példányban.
21743.

1 600 HUF

Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21744.

1 600 HUF

Faludy György: Pokolbéli víg napjaim. Bp., 1989, Magyar Világ. Kiadói papírkötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban.
21745.

1 600 HUF

Bendetz Móric: Grafológia a gyakorlatban. Bp., [1943], Dr. Bendetz és Társa, 220 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval.
21746.

1 600 HUF

21747.

1 600 HUF

21748.

1 600 HUF

Kiss Lajos: Földrajzi nevek etimológiai szótára. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
21749.

1 400 HUF

21750.

1 400 HUF

21751.

1 000 HUF

Encyclopaedia Hungarica I-III.+IV. Kiegészítő kötet. Szerk.: Bagossy László. Budapest, 1992-1998, Hungarian Ethnic Lexicon Foundation-Magyarságtudat Lexikon Alapítvány. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Jó állapotban.
21752.

1 400 HUF

Sinka István: Vád. Versek. Bp., 1940, Magyar Élet, 262+(2) p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, .
21753.

1 400 HUF

21754.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF