Number of items: 490

A Magyar Királyi Tudomány-Egyetemi könyvtárának czímjegyzéke XXXII. 1907.- Budapesten, 1908. M. Kir. Egyetemi Ny. XXX. 213l. Korabeli, aranyozott egészvászon kötésben minimális kopással, intézményi bélyegzővel
21706.

1 800 HUF

21707.

1 800 HUF

Szatmári Mór: Húsz esztendő parlamenti viharai. Bp., 1928, Amicus, 245+3 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.
21708.

1 800 HUF

Hegedüs Gyula: Komédia. Bp., 1914, szerzői kiadás (Tolnai-ny.), 1 (címkép) t.+ 238+(1) p. Első kiadás. Aranyozott egészvászon-kötésben.
21709.

1 800 HUF

Valerie Pascal: Az ördög és tanítványa. Találkozás G. B. Shaw-val. Bp., 2008, General Press Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
21710.

1 800 HUF

Heine, Heinrich: Németország. Faludy György átköltésében. Bp.,1945,Müller Károly, 99+5 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott, szakadozott borítóval.
21711.

1 800 HUF

Szinnyei József: Magyar nyelvhasonlítás. Bp., 1920, Hornyánszky. Újrakötött félvászon kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban.
21712.

1 400 HUF

Rabindranath Tagore: Líra és bölcselet. I-II. köt. [Egy kötetben]. I.: Áldozati énekek. Ford.: Dr. Szentirmay Gizella. / A kertész. Ford.: Bartos Zoltán. II.: Növekvő hold. Ford.: Zsoldos Benő. / Szerelmi ajándék. - Szüret. Ford.: Bartos Zoltán. Bp., 1924, Pantheon, 128 p.; 135+(1) p. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas, részben fakó borítóval, kissé sérült, fakó gerinccel, belül jó állapotban.
21713.

1 800 HUF

Vogüé, E[ugéne] M[elchior] de : Az orosz regény I-II. köt. Ford.: Huszár Imre. Bp., 1908, MTA,4+252+3 p.; 224+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, Müller György-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
21714.

1 800 HUF

Szerbhorvát-magyar szótár. Szerk.: Hadrovics László. Terra: Budapest, 1976. 688p. Kiadói vászonkötésben, jó állapotú.
21715.

1 800 HUF

Radó Antal: Firdúsziból. Feridún és fiai. Bp. é. n. Lampel. XXIII. 125 p. 1 sztl. lev. Kiadói, dúsan aranyozott vászonkötésben, aranyozott lapélekkel
21716.

1 800 HUF

Tournier, Michel: Kispróza. Fordítói dedikációval. Bp.-Pécs, József Attila Kör-Jelenkor Kiadó. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21717.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF