Books: Other rarities Number of items: 490
3370093
21706
496
A Magyar Királyi Tudomány-Egyetemi könyvtárának czímjegyzéke XXXII. 1907.- Budapesten, 1908. M. Kir. Egyetemi Ny. XXX. 213l. Korabeli, aranyozott egészvászon kötésben minimális kopással, intézményi bélyegzővel
1 800 HUF
3213684
21707
496
1 800 HUF
3360630
21708
496
Szatmári Mór: Húsz esztendő parlamenti viharai. Bp., 1928, Amicus, 245+3 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.
1 800 HUF
3373945
21709
496
Hegedüs Gyula: Komédia. Bp., 1914, szerzői kiadás (Tolnai-ny.), 1 (címkép) t.+ 238+(1) p. Első kiadás. Aranyozott egészvászon-kötésben.
1 800 HUF
3335807
21710
496
Valerie Pascal: Az ördög és tanítványa. Találkozás G. B. Shaw-val. Bp., 2008, General Press Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1 800 HUF
3360400
21711
496
Heine, Heinrich: Németország. Faludy György átköltésében. Bp.,1945,Müller Károly, 99+5 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott, szakadozott borítóval.
1 800 HUF
3335852
21712
496
Szinnyei József: Magyar nyelvhasonlítás. Bp., 1920, Hornyánszky. Újrakötött félvászon kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban.
1 400 HUF
3334317
21713
496
Rabindranath Tagore: Líra és bölcselet. I-II. köt. [Egy kötetben]. I.: Áldozati énekek. Ford.: Dr. Szentirmay Gizella. / A kertész. Ford.: Bartos Zoltán. II.: Növekvő hold. Ford.: Zsoldos Benő. / Szerelmi ajándék. - Szüret. Ford.: Bartos Zoltán. Bp., 1924, Pantheon, 128 p.; 135+(1) p. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas, részben fakó borítóval, kissé sérült, fakó gerinccel, belül jó állapotban.
1 800 HUF
3378880
21714
496
Vogüé, E[ugéne] M[elchior] de : Az orosz regény I-II. köt. Ford.: Huszár Imre. Bp., 1908, MTA,4+252+3 p.; 224+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, Müller György-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
1 800 HUF
3223754
21715
496
Szerbhorvát-magyar szótár. Szerk.: Hadrovics László. Terra: Budapest, 1976. 688p. Kiadói vászonkötésben, jó állapotú.
1 800 HUF
3370186
21716
496
Radó Antal: Firdúsziból. Feridún és fiai. Bp. é. n. Lampel. XXIII. 125 p. 1 sztl. lev. Kiadói, dúsan aranyozott vászonkötésben, aranyozott lapélekkel
1 800 HUF
3335632
21717
496
Tournier, Michel: Kispróza. Fordítói dedikációval. Bp.-Pécs, József Attila Kör-Jelenkor Kiadó. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house