Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 105

Gyík. Festett vas szobor, h: 27 cm
12881.

3 600 HUF
9,76
11,25

Római terrakotta női fej replika, m: 15,5 cm
12882.

3 800 HUF
10,30
11,88

Tari M. jelzéssel: Nő kalapban. Jelzett, m: 24 cm
12883.

3 000 HUF

Murányi Gyula (1881-1920): Haláltánc / Danse Macabre (Szecessziós tánc). Bronz, jelzett, fára erősítve, 11×11 cm / 27x27 cm
12884.

50 000 HUF
135,50
156,25

Gondolkodó, faragott meggyfa szobor 21 cm
12885.

5 000 HUF

A 12 apostolt ábrázoló fajansz fali dísz, kis lepattanással. XIX. sz vége d: 23 cm
12886.

4 000 HUF

Schvarcsuk Lajos (1884-1953): Dante. Mázas terrakotta szobor. Jelzett,, 21x15 cm
12887.

6 000 HUF

12 db kínai jade kő tyúk figura, eredeti dobozában, egyenként 4 cm
12888.

3 000 HUF

MA jelzéssel: Pipázó mester. Faragott fa, kis kopással, m: 48 cm
12889.

5 000 HUF

Keréniy Jenő Táncosnő szobrának alumínium utánöntése, kezén átfúrt, márvány talpon, m: 29 cm
12890.

8 000 HUF

Jeney Zoltán: Zsuzsi. 1952. Festett gipsz büszt, jelzett, kopással, m: 49 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
12891.

30 000 HUF
81,30
93,75

Beszédes János László ( 1874- 1922 ) Asszony. Hidegen festett gipsz, jelzett, kopással, m: 45 cm
12893.

30 000 HUF
81,30
93,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF