Sculptures, statuettes, plaques
Number of items: 105
3372172
12894
491
Salawat Yulayev lovas szobra. Alján jelzett, festett vas, hiánnyal, 30x31 xm
12 000 HUF
3372164
12895
491
Brutalista férfi büszt, talapzaton, feltehetően művészbeton, m: 17 cm,
4 000 HUF
3373763
12896
491
15000
Fall Sándor: Bika. Elkent mázas kerámia szobor, jelzés nélkül, kopással, 27x18 cm. Proveniencia: A beadó az alkotótól kapta ajándékba.
15 000 HUF
3378127
12897
491
Keleti bölcs faragott kínai fa szobor. XIX. sz. 24 cm
10 000 HUF
3377036
12898
491
50000
Art deco táncosnő. Patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül. Teljes magasság 33 cm
50 000 HUF
3374831
12899
491
2 darab faragott fa szobor, jelzés nélkül, m: 21-36 cm
3 600 HUF
3333605
12900
491
15000
MJ jelzéssel: Éneklő hölgy. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x28 cm
15 000 HUF
3333558
12901
491
15000
MJ jelzéssel:Tornász. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x29 cm
15 000 HUF
3333563
12902
491
22000
MJ jelzéssel: Labdarúgók. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x29 cm
22 000 HUF
3333601
12903
491
15000
MJ jelzéssel: Tornászok. Domborított rézlemez, fa keretben, 39x29 cm
15 000 HUF
3333603
12904
491
15000
MJ jelzéssel: Rúdugró. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x22 cm
15 000 HUF
3333604
12905
491
15000
MJ jelzéssel: Tornász a korláton. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x28 cm
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m