Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 105

Salawat Yulayev lovas szobra. Alján jelzett, festett vas, hiánnyal, 30x31 xm
12894.

12 000 HUF

Brutalista férfi büszt, talapzaton, feltehetően művészbeton, m: 17 cm,
12895.

4 000 HUF

Fall Sándor: Bika. Elkent mázas kerámia szobor, jelzés nélkül, kopással, 27x18 cm. Proveniencia: A beadó az alkotótól kapta ajándékba.
12896.

15 000 HUF
40,65
46,88

Keleti bölcs faragott kínai fa szobor. XIX. sz. 24 cm
12897.

10 000 HUF

Art deco táncosnő. Patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül. Teljes magasság 33 cm
12898.

50 000 HUF
135,50
156,25

2 darab faragott fa szobor, jelzés nélkül, m: 21-36 cm
12899.

3 600 HUF
9,76
11,25

MJ jelzéssel: Éneklő hölgy. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x28 cm
12900.

15 000 HUF
40,65
46,88

MJ jelzéssel:Tornász. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x29 cm
12901.

15 000 HUF
40,65
46,88

MJ jelzéssel: Labdarúgók. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x29 cm
12902.

22 000 HUF
59,62
68,75

MJ jelzéssel: Tornászok. Domborított rézlemez, fa keretben, 39x29 cm
12903.

15 000 HUF
40,65
46,88

MJ jelzéssel: Rúdugró. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x22 cm
12904.

15 000 HUF
40,65
46,88

MJ jelzéssel: Tornász a korláton. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x28 cm
12905.

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF