Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 105
3377358
12906
491
Sculptures, statuettes, plaques
Afrikai faragott szobor, m: 31 cm
3 000 HUF
3282256
12907
491
30000
30 000 HUF
3282205
12908
491
80000
Reményi József (1887-1977): Babkó. cca 1960, bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, teljes m: 10 cm /// Párdarabja a Magyar Nemzeti Galéria Gyűjteményében: https://mng.hu/mutargyak/85621/
80 000 HUF
3282216
12909
491
15000
Reményi József (1887-1977): Férfi büszt (Végh Gusztáv?). Bronz, jelzett, m: 5,5 cm
15 000 HUF
3130702
12910
491
8 000 HUF
3365478
12911
491
80000
Domonkos Béla (1934-2020) Karikázó fiú. Patinázott bronz, márvány talapzaton. Jelzett. 22 cm. A szobor nagy méretben Kapuváron áll. Mellékelve a kapuvári szobor avatására szóló, a művész által aláírt meghívó
80 000 HUF
3312311
12912
491
Nagy András (1946-): Nessie. Ready-made applikáció, jelzett, m: 20,5 cm
8 000 HUF
3170696
12913
491
11000
Szávoszt Katalin (1941- ): Női arc. Anyagában színezett samottos kerámia. jelzett. 23x19 cm Kissé sérült keretben
11 000 HUF
3215650
12914
491
Afrikai groteszk alak. Ébenfa szobor talpazata ragasztott 28 cm
4 000 HUF
3215645
12915
491
14000
Afrikai harcos. Faragott jade kő szobor 27 cm
14 000 HUF
3154703
12917
491
160000
Mészáros Mihály (1930 - 2008): Európa elrablása. 2000 körül. Öntött bronz, jelzett, 25x33 cm
160 000 HUF
3117525
12918
491
100000
100 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house