Number of items: 463

Christopher Sandford: Clapton. Edge of Darkness. London, 1994, Victor Gollancz. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
21196.

2 400 HUF

21197.

2 000 HUF

21198.

2 000 HUF

Irodalmi lexikon. Szerk.: Benedek Marcell. Sok száz szövegképpel és 88 képes táblával. Bp., 1927, Győző Andor. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, enyhén kopott gerinc
21199.

2 400 HUF

Shakspere minden munkái. Fordítják többen [Arany János, Arany László, Ács Zsigmond, Greguss Ágost, Győry Vilmos, Lévay József, Lőrincz Zsigmond, Petőfi Sándor, Szász Károly, Vörösmarty Mihály]. Kiadja a Kisfaludy Társaság. 11-12. kötet egybe kötve. Shakspere színművei. Pest, 1871. Ráth Mór. 341 +276 p, 2 sztl lev. Aranyozott, festett egészvászon kötésben. Jó állapotban
21200.

2 400 HUF

Weöres Sándor: Psyché. Bp., 1972, Magvető. 1. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
21201.

1 600 HUF

21202.

2 400 HUF

Bálint Aladár: M. U. Dr. Darvas. Kassa, 1931, Kazinczy. 212 p. A könyv címlapját Kron László rajzolta. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, kissé sérült borítóval, kissé egyenetlen lapélekkel.
21203.

1 600 HUF

Tacitus, Cornelius: Tberius és kora (Kr. u. 14-19.) Annales I-II. 1943, Parthenon. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
21204.

2 000 HUF

Magtimguli Piragi: Álmunkban múlik el. A kötet a mű mindkét létező magyar fordítását tartalmazza: Tandori Dezső és Vámbéry Ármin tollából. Bp., 1983, Európa. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.Megjelent 1000 példányban!
21205.

1 800 HUF

Alexandra Rachmanova: Irgalom! Ford.: Benedek Marcellné. Bp.,én.,Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, kissé szakadt papír védőborítóban.
21206.

3 400 HUF
9,21
10,63

Száz vers. Görög, latin, angol, francia, német, olasz válogatott költemények eredeti szövege és magyar fordítása. Összeáll.: Szerb Antal. Bp, 1943,Officina. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a külső boríték szakadt.
21207.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF