Number of items: 463

21220.

2 400 HUF

Almási [Balogh] Tihamér: Az érdemkereszt. Dramolet egy felvonásban. Bp., [1893], Singer és Wolfner, 33+(3) p. Átkötött félvászon-kötésben.
21221.

1 000 HUF

Almási [Balogh] Tihamér: Rendelő óra. Eredeti vigjáték 1 felvonásban. Bp., 1881, szerzői kiadás (Fanda József-ny.), 35 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, sérült fűzéssel.
21222.

1 000 HUF

Almási [Balogh] Tihamér: A tót leány. Eredeti népszínmű dalokkal 3 felvonásban. Zenéjét szerzé: Serly Lajos. Bp., [1882], Ifj. Nagel Otto, 80 p. Átkötött félvászon-kötésben.
21223.

1 000 HUF

Almási [Balogh] Tihamér: A Borzáné Marcsája. Eredeti népszínmű dalokkal, 3 felvonásban. Bp., 1880, szerzői kiadás (Fanda József-ny.), 4 sztl. lev.+ 87 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.
21224.

1 000 HUF

Almási [Balogh] Tihamér: A milimári. Eredeti népszínmű 4 felvonásban. Zenéjét szerzé: Erkel Elek. Bp., [1880], Ifj. Nagel Otto, 118 p. Átkötött félvászon-kötésben, a címlap kissé sérült, a fűzéstől részben elvált.
21225.

1 000 HUF

Almási [Balogh] Tihamér: Sári néni. Népszínmű 3 felvonásban. Bp., 1885, szerzői kiadás (Fanda József-ny.), 2 sztl. lev.+ 81+(1) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, egy kissé sérült, kijáró lappal.
21226.

1 000 HUF

Almási [Balogh] Tihamér: Clarisse. A Nemzeti Színház által 100 arany pályadíjjal jutalmazott eredeti dráma 5 felvonásban. Bp., 1875, Lafite és Elsner, 84 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, néhány foltos lappal.
21227.

1 000 HUF

Viz Zoltán: Alkonyatkor. Versek 1898-1932. Vác, 1933, (Kapisztrán-ny.), 1 t.+ 125+(3) p. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis sérülésekkel, némi kopottsággal, az elülső szennylap és a címkép alján szakadással, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
21228.

1 000 HUF

Murányi Gábor (szerk.): "Egyszer karolj át egy fát!" Cigányalmanach. Murányi Gábor (1954-) újságíró, történész által Szabó György műkritikusnak, művészeti írónak DEDIKÁLT! Bp., 1986, TIT. Fekete-fehér képekkel, többek közt Péli Tamás, Péli Ildikó, Szentandrássy István műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
21229.

1 600 HUF

Barabás Ábel. Esperanto világnyelv. Gyakorlati és elméleti módszer a Zamenhof-féle világnyelv néhány nap alatt való megtanulására. Nyelvtannal, gyakorlatokkal és szótárral. Kolozsvár, 1898, szerzői. VI + (+2) + 206 p. Későbbi aranyozott gerincű egészvászon-kötés, foltos borítóval, körbevágva, címlapon ceruzás bejegyzéssel, néhány lapon tollas jegyzetekkel, néhány kevés lap kissé foltos.
21230.

1 800 HUF

Ferdynanyné Lengyel Angéla: Két hivatás. Bp., 1940, Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21231.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF