Number of items: 401

Scheiber jelzéssel: Női portré. Akvarell- tus, papír, apró szakadással, 55×44 cm
10255.

9 000 HUF
24,39
28,13
19

Schorr Tibor (?-?): Erotikus ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7,5×6 cm
10256.

3 000 HUF

Schorr Tibor (?-?): Erotikus ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett a klisén, 5×4 cm
10257.

1 400 HUF

Schorr Tibor (?-?): Erotikus ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett a klisén, 8×7 cm
10258.

1 200 HUF

10259.

8 000 HUF

10260.

1 200 HUF

10261.

100 HUF
0,27
0,31

10262.

2 000 HUF

Sikuta jelzéssel: Nyaraló. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 37×43 cm
10263.

2 800 HUF

10264.

1 600 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Erotikus ex libris, Schorr Ibolya. Linó, papír, jelzett a linón, 10×6 cm
10265.

1 200 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Városmajor. Akvarell, papír, jelzett,  29×21 cm
10266.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF