Number of items: 401

Sostarics Lajos (1896-1968): Gülbaba utca. Akvarell, papír, jelzett,  23×17 cm
10267.

2 800 HUF
10

Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda, Dugonics Titusz tér. Lebombázott Erzsébet-híd. Ceruza, papír, jelzett, kartonlapra ragasztva 14,5×19 cm (2×)
10268.

8 000 HUF

Spányi jelzéssel: Folyóparti fák. Olaj, farost, üvegezett antik keretben, 23x20 cm.
10269.

7 000 HUF
18,97
21,88
32

10270.

9 000 HUF
24,39
28,13

10271.

1 200 HUF

10272.

6 000 HUF

Szabó Zoltán (1929-2014): Férfi portré, szén, papír, jelzett, 98×70 cm
10273.

10 000 HUF
10

Szántó jelzéssel: Alvó nő. Pasztell, papír, 33×44 cm
10274.

8 000 HUF

Szántó jelzéssel: Cica a szekrényen. Tus, papír, üvegezett keretben, 18×12 cm
10275.

1 800 HUF

10276.

6 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): A titokzatos. Filc-kréta, papír, jelzett, 40×25 cm
10277.

8 500 HUF
23,04
26,56

10278.

8 500 HUF
23,04
26,56

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF