Number of items: 401

Wild Károly (?-?): Éljen május elseje!, plakátterv, vegyes technika,  papír, 43x43cm
10328.

3 000 HUF

Wild Károly (?-?): Éljen május elseje!, plakátterv, vegyes technika,  papír, 42x42cm
10329.

3 000 HUF

Remo Wolf (1912-2009) : Erotikus ex libris,Libro de Lola. Linó, papír, jelzett,  12×9 cm
10330.

1 600 HUF

10331.

7 000 HUF
18,97
21,88

Varga jelzéssel: Hegedülő cigány fiú. Olaj, karton,  antik sérült keretben, 34×24 cm
10334.

2 000 HUF

10335.

3 000 HUF

Vastag jelzéssel: Női portré.  Ceruza, papír, 15×11 cm
10336.

1 000 HUF

10337.

4 000 HUF

10338.

10 000 HUF

10339.

3 000 HUF

Zielinszky Erzsébet (1937-): Ősz. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
10340.

12 000 HUF

Ziffer jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült keretben, 40×30 cm
10341.

9 000 HUF
24,39
28,13
13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF