Number of items: 401

Olvashatatlan jelzéssel: Templom házakkal. Pasztell, papír, 28×39 cm
10378.

2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Jelek. Akvarell, papír, üvegezett keretben,  10×16 cm
10379.

1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Nem jött a kedves. Olaj, farost, 40×31 cm
10380.

2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Busók. Fametszet, papír, 12×8 cm, Ex libris Kata. Linó, papír, jelzett a dúcon, 21×15 cm
10381.

1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Székely Múzeum. Tus, papír, üvegezett keretben, 11×18 cm
10383.

6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Mauzóleum a tó partján. Olaj, vászon, 59×79 cm
10384.

6 000 HUF

Jelzés nélkül: Arcok (6 db). Filc, karton, 7×4 cm
10385.

1 600 HUF

Jelzés nélkül: Erotikus ex libris. Klisé, papír, 9×6 cm
10386.

1 200 HUF

cca 1860 Női portré, elefántcsontra festett miniatűr, jelzés nélkül,  üvegezett keretben, d:10cm
10387.

36 000 HUF
97,56
112,50

Jelzés nélkül: Szirom. Olaj, vászon, két apró lyukkal, keretben,  68×48 cm
10388.

5 000 HUF

10389.

12 000 HUF

Antikolt orosz ikon (Samon,Gury, Aviv), apró sérülésekkel, tempera, fa, jelzés nélkül, 31×26 cm
10391.

14 000 HUF
37,94
43,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF