Number of items: 401

Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 11,5×7,5 cm
10366.

2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női portré 1920. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 20×18 cm
10367.

6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Trópusi életkép. Olaj, vászon, sérült, keretben 60×40 cm
10368.

8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Korsós nők. Vegyes technika, farost, 53×32 cm
10369.

5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Merengő. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, 63×52 cm
10370.

20 000 HUF
54,20
62,50

10371.

11 000 HUF
29,81
34,38

Olvashatatlan jelzéssel: Lány. Olaj, farost, keretben, 23×34 cm
10372.

5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Utcazenész. Olaj, farost, keretben, 23×34 cm
10373.

5 000 HUF

Ősz Dénes (1915-1980): Tél. Színezett litográfia, papír, üvegezett keretben, 29×37 cm
10374.

2 000 HUF
9

Olvashatatlan jelzéssel: Női arc. Olaj, karton, sérült, 8×12 cm
10375.

1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Páholyban. Linó, papír, üvegezett keretben, 18×24 cm
10376.

1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: A győri Karmelita templom 1942. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 43×34 cm
10377.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF