Number of items: 401

Mikola jelzéssel: Falusi háza. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×33 cm
10194.

4 000 HUF

Mohácsi jelzéssel: Alföldi táj. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 43×55 cm
10195.

6 000 HUF

Mohi jelzéssel: Férfi portré. Olaj, farost, 43×33 cm
10196.

1 000 HUF

Mohi jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, fa lemez, sérült, 38×38 cm
10197.

6 000 HUF
35

Mur jelzéssel: Démon. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 40×30 cm
10198.

4 000 HUF

Nagy jelzéssel: Pipázó férfi. Szén, papír, foltos, üvegezett keretben, 48×36 cm
10199.

3 000 HUF

Nagy Előd (1942-): Zsámbék. Olaj, vászon, jelzett, 120×80 cm
10200.

30 000 HUF
81,30
93,75

Nagy Lázár László (1935-): Bor, szőlő. 2 db ex libris, fametszet, papír, jelzett, 9×5-11×5 cm
10201.

1 000 HUF

Najgyonov Alexandr (1971-): Vízparti nyírfák. Olaj, farost, jelzett, keretben, 13×9 cm
10202.

8 000 HUF

Nádler Róbert (1858-1938): Régi Redoutte. Ceruza, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 9×14 cm
10203.

12 000 HUF

10204.

1 000 HUF

Nechánszky József (1936-): Pentelei part. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×18 cm
10205.

2 200 HUF
5,96
6,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF