Csehszlovákia 1970 k. "Košický zlatý poklad - Východoslovenské Múzeum v Košiciach (Kassai Aranykincs - Kelet-szlovákiai Múzeum Kassán)" ezüstpatinázott bronz emlékérem, a hátlap I. Ferdinánd 1541-es évjáratú "Schauthaler" előlapjának mintájára készült (51mm) T:XF Czechoslovakia c. 1970. "Košický zlatý poklad - Východoslovenské Múzeum v Košiciach (Kosice Gold Treasure - East Slovakian Museum in Kosice)" silver-patinated bronze commemorative medal, the reverse is modeled on the obverse of Ferdinand I's "Schauthaler" dated 1541 (51mm) C:XF
Csehszlovákia 1984. "70 rokov naftového priemyslu (Az olajipar 70 éve)" kétoldalas bronz emlékplakett dísztokban (50x74mm) T:AU Czechoslovakia 1984. "70 rokov naftového priemyslu (70 years of the oil industry)" double-sided bronze commemorative plaque in a decorative case (50x74mm) T:AU
Csehzlovákia 1970. "KGM Budapest - TOS Trencsén - Dokončenie výstavby ťažkejobrobne (KGM Budapest - TOS Trenčín - Nehézgépgyár építésének befejezése)" egyoldalas öntött bronz emlékérem (50mm) T:VF Czechoslovakia 1970. "KGM Budapest - TOS Trenčín - Dokončenie výstavby ťažkejobrobne (KGM Budapest - TOS Trenčín - Completion of the construction of a heavy machining center)" one-sided bronze commemorative medallion (50mm) C:VF
Dél-Korea "Olymphilex '88 - 19-28 september 1988 Szöul, Korea" kétoldalas bronz emlékérem eredeti dísztokban (50mm) T:AU South Korea 1988. "Olymphilex '88 - 19-28 september 1988 Seoul, Korea" two-sided bronze commemorative medallion in original, decorative case (50mm) C:AU
DN Balra néző szakállas férfit profilból ábrázoló öntött Fe plakett, cirillbetűs(?) szöveggel (95x133mm) T:AU ND Cast Fe plaque depicting a bearded man facing left in profile, with Cyrillic(?) text (95x133mm) C:AU
Finnország 1968. "Diákszövetség 1868-1968" kétoldalas bronz emlékérem finn és svéd nyelven. Szign.: Kimmo Pyykkö (79mm) T:AU Finland 1968. "Ylioppilaskunta - Studentkaren 1868-1968" double-sided bronze medallion in Finnish and Swedish. Sign.: Kimmo Pyykkö (79mm) C:AU
Finnország 1974. "Opistolehti 1923-1973 / Opistotyö 1899-1974" a Finn Polgári Főiskolák Szövetsége 75. évfordulójára kiadott bronz emlékérem, peremén "Kultateollisuus" jelzéssel, eredeti műanyag tokban. Szign.:Kaija-Riitta Iivonen (70mm) T:UNC Finland 1974. "Opistolehti 1923-1973 / Opistotyö 1899-1974" bronze commemorative medallion with "Kultateollisuus" mark on the edge in its original plastic case. Sign.:Kaija-Riitta Iivonen (70mm) C:UNC
Franciaország (1793-1881) "CHARLES IV DIT LE BEL ROI DE FRANCE / CHARLES IV DIT LE BEL 49 EMEROI FILS DE PHILIPPE LE BEL NE 1295 ROI 1322 REGLEMENS SUR LES MONNAIES REPRESSION DES ABUS DE JUSTICE ET DES ENTREPRISES DE LA NOBLESSE 1322. CONQUETE DE LAGENOIS ET DE LA GUYENNE 1324. PAIX AVEC L'ANGLETERRE ET MAIN-LEVEE DE LA GUYENNE 1325. NOUVELLE GUERRE AVEC L'ANGLETERRE GUERRE DITE DES BATARDS 1326. MORT 1328." bronz, vert, kétoldalas emlékérem (51mm) Szign.: Caque T:XF,VF patina, ph. France (1793-1881) "CHARLES IV DIT LE BEL ROI DE FRANCE / CHARLES IV DIT LE BEL 49 EMEROI FILS DE PHILIPPE LE BEL NE 1295 ROI 1322 REGLEMENS SUR LES MONNAIES REPRESSION DES ABUS DE JUSTICE ET DES ENTREPRISES DE LA NOBLESSE 1322. CONQUETE DE LAGENOIS ET DE LA GUYENNE 1324. PAIX AVEC L'ANGLETERRE ET MAIN-LEVEE DE LA GUYENNE 1325. NOUVELLE GUERRE AVEC L'ANGLETERRE GUERRE DITE DES BATARDS 1326. MORT 1328." bronze, struck, double-sided medallion (51mm) Sign: Caque C:XF,VF patina edge error