Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 134

1910 k. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1875 - E.É.E. Kis Érem" kétoldalas, ezüstözött bronz sportérem (31mm) + "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1875 - E.É.E. Nagy Érem" kétoldalas, ezüstözött bronz sportérem (35mm) T:AU,XF patina, kopott ezüstözés
33722.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1910 k. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért" jelzetlen Ag sportérem szalagon, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (20g/36mm) T:XF, patina, kopott szalag Hungary cca 1910. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért (Youth Shooting Competition / For the King and the Country)" Ag sport medal without hallmark, with ribbon and "S.G.A. (Scheid Silverware and Medal Factory)" makers mark (20g/36mm) C:XF, patina, worn ribbon
33723.

1910 k. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért" jelzetlen Ag sportérem szalagon, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (20g/36mm) T:XF, patina, kopott szalag
Hungary cca 1910. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért (Youth Shooting Competition / For the King and the Country)" Ag sport medal without hallmark, with ribbon and "S.G.A. (Scheid Silverware and Medal Factory)" makers mark (20g/36mm) C:XF, patina, worn ribbon

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
33724.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
1920 k. "Ferencz Városi Torna Club (Ferencváros, FTC, Fradi)" jelzett Ag díjérem mellszalag nélkül, "LE" jelzéssel. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (17,70g/0.800/30mm) T:XF patina
33725.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
33726.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1925. "Magyar Főiskolai Sportszövetség 1907 / Bajnoki érem - Ismétlőpisztoly csapat I" ezüstözött bronz díjérem, peremen "LE" jelzéssel. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (41mm) T:AU
33727.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
1927. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet)" kétoldalas, aranyozott bronz díjérem. Szign.: Lukácsy Lajos (1876-1927) (37mm) T:XF enyhén kopott aranyozás
33728.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1930 k. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja / Dulce et Decorum Est Pro Patria Mori" kétoldalas bronz irredenta díjérem füllel (41,5mm) T:XF
33729.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
1930 k. "Magyar Athletikai Szövetség" egyoldalas bronz díjérem (31x30mm) (4db, ebből 2db ezüstözött) T:XF,VF
33730.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1930 k.. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (41mm) T:XF
33731.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" bronz díjérem. Szign.: Ligeti Miklós (1871-1944) (50mm) T:AU,XF
33732.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
1933. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond / BBTE 1933" ezüstözött bronz sport díjérem "Ludvig" gyártói jelzéssel. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (40mm) T:XF
33733.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF