Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 134
3438164
33734
524
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1933. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 / Football III. " egyoldalas bronz díjérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel és "1933 Football III." gravírozással (37mm) T.AU, patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3268553
33735
524
Numismatics
1933. "Székesfehérvár M.A.SZ. II. Vidéki Bajnokság 1933 Július 30" bronz jelvény, hátoldalán "Gombgyár Sopron" gyártói jelzéssel (26x26mm) T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3512884
33736
524
Numismatics
1933. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "Diósgyőr bajnoka 933" gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (37mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2943043
33737
524
Numismatics
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" aranyozott Br gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2280824
33738
524
Numismatics
1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK" bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3512928
33739
524
Numismatics
1937. "Magyar Labdarúgók Szövetsége 1901 / Orsz. Vidéki Bajn. 1936-37 - II. " kétoldalas, jelzett Ag labdarúgó díjérem "SGA" gyártói jelzéssel. Az országos amatőrbajnokság egyenes kieséses rendszerében, amelyet a kerületi bajnokok számára szerveztek, a Diósgyőr 1932 után ismét a Győri ETO-val nézett farkasszemet, azonban az ETO most is legyőzte a diósgyőrieket, összesítésben 4-2-re. Így az ezüstérem a diósgyőri játékosok nyakába került, a Győr pedig feljutott az NB I-be. (19,08g/0.800/35x45mm) T:XF patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3512612
33740
524
Numismatics
1937. "TSC (Tatabányai Sport Club) 1937" kétoldalas, ezüstözött kerékpáros díjérem "LE" jelzéssel (41x43mm) T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3512764
33741
524
Numismatics
1939. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületeinek Ligája " kétoldalas, ezüstözött díjérem "HP" jelzéssel, hátoldalán "GÖR.ROM. BIRKÓZÁS 2 " gravírozással (36x26mm) T:XF patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3437355
33742
524
Numismatics
1940 k. "WMTK " (Weiss Manfréd Testedző Kör) egyoldalas bronz lemezplakett, rögzítéshez szükséges lyukakkal. Szign.: Fonyó Márton (1896-1989) (47x72mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3391109
33743
524
Numismatics
1944. "Pozsony - Budapest Kosárlabda viadal 1944" hadifém plakett, hátoldalán két rögzítésre szolgáló csavarral (85x50mm) T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3435243
33744
524
30000
Numismatics
1946. "50 év munkájáért a Magyar Testgyakorlók Körének, a Magyar Birkózó Szövetség 1946. márc. 24. " egyoldalas, fehérfém plakett (130mm) T:XF, patina, ütődés, hátoldalán karcok {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3422767
33745
524
Numismatics
1946. "Magyar Evezős Szövetség " kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Üldözési verseny 1946 II " gravírozással (50mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house