Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 134

1933. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 / Football III." egyoldalas bronz díjérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel és "1933 Football III." gravírozással (37mm) T.AU, patina
33734.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
33735.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1933. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "Diósgyőr bajnoka 933" gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (37mm) T:XF
33736.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
33737.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
33738.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1937. "Magyar Labdarúgók Szövetsége 1901 / Orsz. Vidéki Bajn. 1936-37 - II." kétoldalas, jelzett Ag labdarúgó díjérem "SGA" gyártói jelzéssel. Az országos amatőrbajnokság egyenes kieséses rendszerében, amelyet a kerületi bajnokok számára szerveztek, a Diósgyőr 1932 után ismét a Győri ETO-val nézett farkasszemet, azonban az ETO most is legyőzte a diósgyőrieket, összesítésben 4-2-re. Így az ezüstérem a diósgyőri játékosok nyakába került, a Győr pedig feljutott az NB I-be. (19,08g/0.800/35x45mm) T:XF patina
33739.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
1937. "TSC (Tatabányai Sport Club) 1937" kétoldalas, ezüstözött kerékpáros díjérem "LE" jelzéssel (41x43mm) T:AU,XF
33740.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1939. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületeinek Ligája" kétoldalas, ezüstözött díjérem "HP" jelzéssel, hátoldalán "GÖR.ROM. BIRKÓZÁS 2" gravírozással (36x26mm) T:XF patina
33741.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
1940 k. "WMTK" (Weiss Manfréd Testedző Kör) egyoldalas bronz lemezplakett, rögzítéshez szükséges lyukakkal. Szign.: Fonyó Márton (1896-1989) (47x72mm) T:XF
33742.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1944. "Pozsony - Budapest Kosárlabda viadal 1944" hadifém plakett, hátoldalán két rögzítésre szolgáló csavarral (85x50mm) T:AU,XF
33743.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1946. "50 év munkájáért a Magyar Testgyakorlók Körének, a Magyar Birkózó Szövetség 1946. márc. 24." egyoldalas, fehérfém plakett (130mm) T:XF, patina, ütődés, hátoldalán karcok
33744.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
1946. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Üldözési verseny 1946 II" gravírozással (50mm) T:XF
33745.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF