https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 134

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
1970 k. "Emlék - Belügyminisztérium" műgyantás, aranyozott rátétes emlékplakett olimpiai logóval, eredeti tokban (~90x104mm) T:AU (eredetileg PP)
1
33770.

1970 k. "Emlék - Belügyminisztérium" műgyantás, aranyozott rátétes emlékplakett olimpiai logóval, eredeti tokban (~90x104mm) T:AU (eredetileg PP)

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1971. "Miskolci Vasutas Sport Club (MVSC)" fém plakett zománcozott és aranyozott rátétekkel a klub alapításának 60. évfordulója alkalmából (59x80mm). A zöld-fehér színeket viselő Miskolci Vasutas SC-t 1911-ben alapították. A csapat a kezdetektől egészen 1937-ig folyamatosan II. osztályú volt. A kiesésig három bajnoki címet, három ezüstérmet és hat bronzérmet szerzett. Az 1937-es kiesést követően két szezon után visszajutott az addigra NB II-nek nevezett másodosztályba, s tagságát meg is tartotta egészen 1946-ig, majd egy III. osztályú idény után visszajutottak. 1948-ban a klubot Miskolci Lokomotívnak, majd 1955-ben egy idény erejéig Miskolci Törekvésnek hívták. 1956-tól ismét MVSC, ez idő alatt végig az NB II-ben szerepelt a klub. 1958-ban aztán az MVSC történelme során először összejött az, ami a városi rivális Diósgyőrnek már régen: az NB II-t megnyerve feljutottak az NB I-be. Ekkor játszottak először, s utoljára városi rangadót az élvonalban a DVTK ellen, szezon végén ugyanis kiestek, s nem is tértek már vissza soha. Lassú süllyedés következett a klub életében, 1969-ig a hol NB II-nek, hol NB I/B-nek nevezett másodosztály taghjai voltak, majd következett öt idény a III. osztályban a visszajutásig. Ekkor már csak négy szezont töltöttek a másodvonalban, mikor is zsinórban két kiesést követően 1983-ban a megye I-ben (IV. osztály) találták magukat. Innen még azonnal sikerült visszajutni, azonban ismét kiestek, s következett hatszezonnyi megye I-es szereplés. 1991-ben sikerült a visszajutás az NB III-ba, sőt, 1994-ben még az NB II is összejött, azonban újra megindultak lefelé: az ezredfordulóra újra a megye I-ben találták magukat, ami akkor már csak az V. osztályt jelentette. Utolsó bajnoki címüket 2004-ben szerezték a megye I-ben, ám az NB III. Tisza csoportjában eltöltött idő tiszavirág-életűnek bizonyult, a következő idényben visszatértek a megyei szintre, s két szezont eltöltöttek a megye II-ben is. T:AU,XF patina
1
33771.

1971. "Miskolci Vasutas Sport Club (MVSC)" fém plakett zománcozott és aranyozott rátétekkel a klub alapításának 60. évfordulója alkalmából (59x80mm). A zöld-fehér színeket viselő Miskolci Vasutas SC-t 1911-ben alapították. A csapat a kezdetektől egészen 1937-ig folyamatosan II. osztályú volt. A kiesésig három bajnoki címet, három ezüstérmet és hat bronzérmet szerzett. Az 1937-es kiesést követően két szezon után visszajutott az addigra NB II-nek nevezett másodosztályba, s tagságát meg is tartotta egészen 1946-ig, majd egy III. osztályú idény után visszajutottak. 1948-ban a klubot Miskolci Lokomotívnak, majd 1955-ben egy idény erejéig Miskolci Törekvésnek hívták. 1956-tól ismét MVSC, ez idő alatt végig az NB II-ben szerepelt a klub. 1958-ban aztán az MVSC történelme során először összejött az, ami a városi rivális Diósgyőrnek már régen: az NB II-t megnyerve feljutottak az NB I-be. Ekkor játszottak először, s utoljára városi rangadót az élvonalban a DVTK ellen, szezon végén ugyanis kiestek, s nem is tértek már vissza soha. Lassú süllyedés következett a klub életében, 1969-ig a hol NB II-nek, hol NB I/B-nek nevezett másodosztály taghjai voltak, majd következett öt idény a III. osztályban a visszajutásig. Ekkor már csak négy szezont töltöttek a másodvonalban, mikor is zsinórban két kiesést követően 1983-ban a megye I-ben (IV. osztály) találták magukat. Innen még azonnal sikerült visszajutni, azonban ismét kiestek, s következett hatszezonnyi megye I-es szereplés. 1991-ben sikerült a visszajutás az NB III-ba, sőt, 1994-ben még az NB II is összejött, azonban újra megindultak lefelé: az ezredfordulóra újra a megye I-ben találták magukat, ami akkor már csak az V. osztályt jelentette. Utolsó bajnoki címüket 2004-ben szerezték a megye I-ben, ám az NB III. Tisza csoportjában eltöltött idő tiszavirág-életűnek bizonyult, a következő idényben visszatértek a megyei szintre, s két szezont eltöltöttek a megye II-ben is. T:AU,XF patina

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2
1
33772.

1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
1975. "Spartacus Szövetkezeti Sportversenyek 1975" bronz emlékérem (50mm) T:AU
1
33773.

1975. "Spartacus Szövetkezeti Sportversenyek 1975" bronz emlékérem (50mm) T:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1977. "XI. Magyar Nemzetközi Asztalitenisz Bajnokság - Miskolc 1977. XI. 11-13." egyoldalas, önött bronz plakett (76mm) T:AU,XF
1
33774.

1977. "XI. Magyar Nemzetközi Asztalitenisz Bajnokság - Miskolc 1977. XI. 11-13." egyoldalas, önött bronz plakett (76mm) T:AU,XF

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1979. "IV. Egri Autós Hegyi Verseny" egyoldalas, öntött bronz plakett (~130-132mm) T:AU
1
33775.

1979. "IV. Egri Autós Hegyi Verseny" egyoldalas, öntött bronz plakett (~130-132mm) T:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
1979. "Öttusa Világbajnokság Budapest" egyoldalas, részben festett bronz emlékérem (80mm) T:AU
1
33776.

1979. "Öttusa Világbajnokság Budapest" egyoldalas, részben festett bronz emlékérem (80mm) T:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1980 k. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottsága" kétoldalas bronz emlékérem, "0019" számozással (70mm) T:XF, patina, karc
1
33778.

1980 k. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottsága" kétoldalas bronz emlékérem, "0019" számozással (70mm) T:XF, patina, karc

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1980 k. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottságától" kétoldalas bronz emlékérem, "1394" számozással (70mm) T:AU
1
33779.

1980 k. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottságától" kétoldalas bronz emlékérem, "1394" számozással (70mm) T:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1980 k. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottságától - 1663" kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (70mm) + "Aranyjelvényesek az Olimpiára" jelvény T:AU
1
33780.

1980 k. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottságától - 1663" kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (70mm) + "Aranyjelvényesek az Olimpiára" jelvény T:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1981. "Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny / Szeged 1981" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:AU
1
33782.

1981. "Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny / Szeged 1981" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1983. "A Magyar Kézilabda Szövetség 50. évfordulójára" egyoldalas Hollóházi porcelán emlékérem, eredeti lezárt műbőr tokban, meghívóval (118mm) T:UNC
1
33783.

1983. "A Magyar Kézilabda Szövetség 50. évfordulójára" egyoldalas Hollóházi porcelán emlékérem, eredeti lezárt műbőr tokban, meghívóval (118mm) T:UNC

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment