Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 569

1980 k. "MHB - Magyar Hitel Bank - 30 éves törzsgárda" egyoldalas bronz emlékérem (78mm) T:XF
31393.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1981. "Előre 35 / Magyar Úttörők Szövetsége Országos Tanácsa" kétoldalas Al emlékérem T:AU
31394.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1982. "30 éves a Hűtőgépgyár / Lehel 1952-1982" kétoldalas bronz emlékérem (49mm) T:AU
31395.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1982. "Dr. Szőke Béla / Szerszámszerkesztő géptervező - 1982. VII. 24-27 - 5" kétoldalas Al emlékérem (49mm) + Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "Szeged / Szeged Tourist" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU-XF
31396.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1982. "Kiváló védnökségi munkáért - LKM Kombinált Acélmű 1978-82" egyoldalas öntött bronz emlékplakett (143x56mm) T:AU,XF patina
31397.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
1983. ",,Miénk az élet tavasza" (Juhász Gyula) Szeged 1983 / 75 éves a Szakszervezetek Szegedi Általános Munkáskórusa" kétoldalas bronz emlékérem, plombált műanyag tokban (42,5mm) + Lapis András (1942-) DN "Makó / Szeged Tourist" kétoldalas bronz emlékérem, sérült műanyag tokban (42,5mm) T:UNC,AU
31398.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1983. "Állami Pénzverő Budapest / Ékszeripari látogatás emlékére 1983. szeptember 20-29." kétoldalas fém emlékérem, sérült, plombált "ÁPV" tokban (42,5mm) T:UNC
31399.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1983. "Audiológiai Vándorgyűlés / Baja 1983" öntött Br emlékérem (97mm) T:2
31400.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1983. "Dr. Sályi István / Magyar Mechanikai Konferencia - Gépész Évfolyamok Találkozója - NME - 1983.08.24-27" aranyozott Al emlékérem (50mm) T:AU
31401.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1983. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest / MOTIVUM '83" egyoldalas bronz plakett, hátoldalán gravírozással, tokban (65x56mm) T:AU
31402.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1983. "Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség LKM Szervezete - 25" egyoldalas bronz emlékérem (63mm) T:XF, patina
31403.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1983. "Szent István Bazilika Budapest - Felújítás kezdete 1983 / Bazilikánk a Szent Jobb őrző szentélye - Dextera Sancti Stephani Regis" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:AU
31404.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF