Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 569
3516088
31393
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1980 k. "MHB - Magyar Hitel Bank - 30 éves törzsgárda" egyoldalas bronz emlékérem (78mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3516464
31394
524
Numismatics
1981. "Előre 35 / Magyar Úttörők Szövetsége Országos Tanácsa " kétoldalas Al emlékérem T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3516142
31395
524
Numismatics
1982. "30 éves a Hűtőgépgyár / Lehel 1952-1982" kétoldalas bronz emlékérem (49mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3476651
31396
524
Numismatics
1982. "Dr. Szőke Béla / Szerszámszerkesztő géptervező - 1982. VII. 24-27 - 5 " kétoldalas Al emlékérem (49mm) + Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + "Szeged / Szeged Tourist " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU-XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3515987
31397
524
Numismatics
1982. "Kiváló védnökségi munkáért - LKM Kombinált Acélmű 1978-82" egyoldalas öntött bronz emlékplakett (143x56mm) T:AU,XF patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 200 2 600 3 000
3435285
31398
524
Numismatics
1983. ",,Miénk az élet tavasza" (Juhász Gyula) Szeged 1983 / 75 éves a Szakszervezetek Szegedi Általános Munkáskórusa " kétoldalas bronz emlékérem, plombált műanyag tokban (42,5mm) + Lapis András (1942-) DN "Makó / Szeged Tourist " kétoldalas bronz emlékérem, sérült műanyag tokban (42,5mm) T:UNC,AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3515603
31399
524
Numismatics
1983. "Állami Pénzverő Budapest / Ékszeripari látogatás emlékére 1983. szeptember 20-29. " kétoldalas fém emlékérem, sérült, plombált "ÁPV" tokban (42,5mm) T:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
2570179
31400
524
Numismatics
1983. "Audiológiai Vándorgyűlés / Baja 1983 " öntött Br emlékérem (97mm) T:2 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3516160
31401
524
Numismatics
1983. "Dr. Sályi István / Magyar Mechanikai Konferencia - Gépész Évfolyamok Találkozója - NME - 1983.08.24-27 " aranyozott Al emlékérem (50mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3423736
31402
524
Numismatics
1983. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Budapest / MOTIVUM '83 " egyoldalas bronz plakett, hátoldalán gravírozással, tokban (65x56mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3437895
31403
524
Numismatics
1983. "Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség LKM Szervezete - 25 " egyoldalas bronz emlékérem (63mm) T:XF, patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3420492
31404
524
Numismatics
1983. "Szent István Bazilika Budapest - Felújítás kezdete 1983 / Bazilikánk a Szent Jobb őrző szentélye - Dextera Sancti Stephani Regis " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house