Available for bidding
24007.
Books: about horses, horsing
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
6 000 HUF
Schwarznecker, [Gustav]: Pferdezucht. Rassen, Züchtung und Haltung des Pferdes. Berlin, 1894, Paul Parey, 1 (címkép) t.+ IX+[1]+603+[3] p.+ 40 t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé foltos lappal.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |