Books: about horses, horsing

Number of items: 10

Fejér József - Czárán Zoltán: A versenylovak idomítása. (Trainirozás.) ) Balassagyarmat,[1916.], Hollósi-ny., 39+5 p. Kiadói papírkötés, a gerincen és a borítón kis szakadásokkal, az utolsó pár lap szélén egészen apró sérülésekkel.
24004.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Tátray János: A lótenyésztés és a ló külső formáinak (alakulásainak) ismertetéseBudapest, 1918, Pátria' Irodalmi Vállalat és Nyomdai Részvénytársaság kiadása és nyomása, IV p. + 208 p. + [5] t.: ill. Első kiadás. Kiadói papírborítóval. A fűzésnél elvált a borítótól a könyvtest.
24005.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Lovardák, istállók tervezése, építése. Ford.: Agócs Mónika, Radnai Imre. Lovasakadémia 9. Bp., [2003], Mezőgazda, 137+[3] p. Kiadói kartonált papírkötés.
24006.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Schwarznecker, [Gustav]: Pferdezucht. Rassen, Züchtung und Haltung des Pferdes. Berlin, 1894, Paul Parey, 1 (címkép) t.+ IX+[1]+603+[3] p.+ 40 t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé foltos lappal.
24007.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Lehndorff, Georg Graf: Handbuch für Pferdezüchter. Sechste, neubearbeitete Auflage herausgegeben von Siegfried Graf Lehndorff. Berlin, 1921, Paul Parey, 1 t.+ VIII+371+[17] p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, hiányzó hátsó szennylappal, mellékletek nélkül.
24008.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
E. Freiherr von Maercken zu Geerath: Springprüfungen und Geländeritte. Oldenburg, [1911], Gerhard Stalling, 1 (címkép) t.+ [8]+320 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, több kijáró lappal.
24009.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Heinze, Theodor: Pferd und Reiter. Die Reitkunst in ihrem ganzen Umfange. Leipzig-Berlin, 1882, Otto Spamer, XXII+538+[2] p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, erősebben sérült, széteső állapotban.
24010.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Lovasszótár. Összeállította: dr. Radnai Endre. 2006, Mezőgazda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24011.

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
A ló - nemzeti lókiállítás. Kiállításvezető. Bp.,2011, Magyar Mezőgazdasági Múzeum, 63 p. Kiadói papírkötés,
24012.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Elwyn Hartley Ewards: Arany lovaskönyv. Bp., 1999, Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
24013.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF