Books: Law

Number of items: 34

Bándy Ferenc: Földbirtokrendezés befejezése. A földbirtokrendezés befejezése végett szükséges rendelkezésekről szóló 1928. évi XLI. törvénycikk és végrehajtási rendeletei. Összeáll. és magyarázattal ellátta: - - . Bp., 1929, Tisza Testvérek, 312+XLI p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, részben felvágatlan.
22512.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Dr. Stein Fülöp: Adatok a tényállás psychologiai diagnózisához. Bp., 1909. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
22513.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
22514.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
22515.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
22516.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
22517.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
22518.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Die Ungarische Verfassung , Geschichtlich Dargestellt S. Rado - Rothfeld Verlag: Puttkammer &amp; Mühlbrecht Berlin 1898. 212 p. Félvászon kötésben
22519.

Die Ungarische Verfassung , Geschichtlich Dargestellt S. Rado - Rothfeld Verlag: Puttkammer & Mühlbrecht Berlin 1898. 212 p. Félvászon kötésben

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Autonómiák Magyarországon 1848-2000. Szerk.: Gergely Jenő. II-III. köt. Bp., 2005, ELTE Történelemtudományok Doktori Iskola - L'Harmattan. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
22520.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
22521.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF