https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Law

Number of items: 34

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Magyarországi rendeletek tára, 12 kötet, 1872-1943. Félvászon- / egészvászon-kötésben, változó állapotban, részben volt könyvtári példányok.
1
22500.

Magyarországi rendeletek tára, 12 kötet, 1872-1943. Félvászon- / egészvászon-kötésben, változó állapotban, részben volt könyvtári példányok.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Pethő Tibor: A váltó. Gyakorlati kézikönyv. Törvénymagyarázat, üzletesetek, minták, példák, joggyakorlat. Thébe Könyvtár 35. sz. [Bp.], 1927, TÉBE, 182 p. Átkötött félvászon-kötés, javított címlappal.
1
22501.

Pethő Tibor: A váltó. Gyakorlati kézikönyv. Törvénymagyarázat, üzletesetek, minták, példák, joggyakorlat. Thébe Könyvtár 35. sz. [Bp.], 1927, TÉBE, 182 p. Átkötött félvászon-kötés, javított címlappal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Dr. Gyürky Tibor és Dr. Melly József: Az iparűzés egészségügyi feltételei. Bp., 1931. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, gerinc sérült, kissé kopottas állapotban.
1
22502.

Dr. Gyürky Tibor és Dr. Melly József: Az iparűzés egészségügyi feltételei. Bp., 1931. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, gerinc sérült, kissé kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Büntető jog tára. Büntetőjogi judicatura, rendeletek és értekezések gyűjteménye. Szerk.: Németh Péter. XXXIII. köt. (Melléklet: Polgári törvénykezés. A Büntető jog tára XXXIII. kötetének melléklapja). Bp., 1897, Pesti Lloyd-ny., XVI+392 p.+ 208 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
1
22503.

Büntető jog tára. Büntetőjogi judicatura, rendeletek és értekezések gyűjteménye. Szerk.: Németh Péter. XXXIII. köt. (Melléklet: Polgári törvénykezés. A Büntető jog tára XXXIII. kötetének melléklapja). Bp., 1897, Pesti Lloyd-ny., XVI+392 p.+ 208 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
A tisztességtelen versenyről szóló törvény. Magyarázatokkal ellátták: Dr. Vilkovszky József és Dr. Földi Márton. Kosice/Kassa, 1929,"Kárpátia", 192 p. Kiadói kopott, foltos borítóval, szakadt címlappal.
1
22504.

A tisztességtelen versenyről szóló törvény. Magyarázatokkal ellátták: Dr. Vilkovszky József és Dr. Földi Márton. Kosice/Kassa, 1929,"Kárpátia", 192 p. Kiadói kopott, foltos borítóval, szakadt címlappal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
dr. Gerőcz Kálmán: A nemzetközi jog, a szükségjog és az ősjog összefüggés. Sátoraljaújhely, 1917. Zemplén. 40+(2)p. Kiadói papírkötésben.
1
22505.

dr. Gerőcz Kálmán: A nemzetközi jog, a szükségjog és az ősjog összefüggés. Sátoraljaújhely, 1917. Zemplén. 40+(2)p. Kiadói papírkötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Meszlény Artur: Magyar magánjog. Törvények, rendeletek, szokásjog, joggyakorlat, magánjogi törvénykönyv szövegével és rendszerében. I. köt. II. rész.: Jogforrások, személyi és családi jog II. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1929, Grill Károly, XI+(1)+902 p. (Az utolsó lap rossz helyre, a tartalomjegyzék után kötve). Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
22506.

Meszlény Artur: Magyar magánjog. Törvények, rendeletek, szokásjog, joggyakorlat, magánjogi törvénykönyv szövegével és rendszerében. I. köt. II. rész.: Jogforrások, személyi és családi jog II. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1929, Grill Károly, XI+(1)+902 p. (Az utolsó lap rossz helyre, a tartalomjegyzék után kötve). Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Degré Alajos: Válogatott jogtörténeti tanulmányok. Vál., szerk., jegyzeteket és az utószót írta: Mezey Barna. Millenniumi Magyar Történelem. Historikusok. Bp.,2000-2004., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, karcos borítóval.
1
22507.

Degré Alajos: Válogatott jogtörténeti tanulmányok. Vál., szerk., jegyzeteket és az utószót írta: Mezey Barna. Millenniumi Magyar Történelem. Historikusok. Bp.,2000-2004., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, karcos borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Dr. Révész Vilmos (szerk.): Jogi műszótár I. Magyar-német rész. Wien, 1910, Manz-féle Könyvkiadóvállalat. Egészvászon kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
1
22508.

Dr. Révész Vilmos (szerk.): Jogi műszótár I. Magyar-német rész. Wien, 1910, Manz-féle Könyvkiadóvállalat. Egészvászon kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1887. évi XLIV. t.-cz. A Dohányjövedéki törvények és törvényesített szabályrendeletek módosításából. Kiegészítve a rávonatkozó törvényekkel. Bp., 1888, Eggenberger, 31 p. Félvászon-kötésben, sérült címlappal és kötéssel, régi intézményi bélyegzéssel, 16x10 cm.
1
22509.

1887. évi XLIV. t.-cz. A Dohányjövedéki törvények és törvényesített szabályrendeletek módosításából. Kiegészítve a rávonatkozó törvényekkel. Bp., 1888, Eggenberger, 31 p. Félvászon-kötésben, sérült címlappal és kötéssel, régi intézményi bélyegzéssel, 16x10 cm.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Mérnöki rendtartás. A mérnöki rendtartáról szóló 1923. évi XVII. törvénycikk, az ennek végrehajtására vonatkozó rendeletek, továbbá a törvény módosításáról és kiegészítéséről szóló 2.750/1944. M. E. számú rendelet és ez utóbbi végrehajtására vonatkozó rendelet. Bp., 1944, Mérnöki Kamara, 88 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
1
22510.

Mérnöki rendtartás. A mérnöki rendtartáról szóló 1923. évi XVII. törvénycikk, az ennek végrehajtására vonatkozó rendeletek, továbbá a törvény módosításáról és kiegészítéséről szóló 2.750/1944. M. E. számú rendelet és ez utóbbi végrehajtására vonatkozó rendelet. Bp., 1944, Mérnöki Kamara, 88 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Kussbach Erich: Nemzetközi és európai büntetőjog. Bp., 2005, Szent István Társulat. 453 p. Kiadói papírkötés.
1
22511.

Kussbach Erich: Nemzetközi és európai büntetőjog. Bp., 2005, Szent István Társulat. 453 p. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment