Pethő Tibor: A váltó. Gyakorlati kézikönyv. Törvénymagyarázat, üzletesetek, minták, példák, joggyakorlat. Thébe Könyvtár 35. sz. [Bp.], 1927, TÉBE, 182 p. Átkötött félvászon-kötés, javított címlappal.
Dr. Gyürky Tibor és Dr. Melly József: Az iparűzés egészségügyi feltételei. Bp., 1931. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, gerinc sérült, kissé kopottas állapotban.
Büntető jog tára. Büntetőjogi judicatura, rendeletek és értekezések gyűjteménye. Szerk.: Németh Péter. XXXIII. köt. (Melléklet: Polgári törvénykezés. A Büntető jog tára XXXIII. kötetének melléklapja). Bp., 1897, Pesti Lloyd-ny., XVI+392 p.+ 208 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
A tisztességtelen versenyről szóló törvény. Magyarázatokkal ellátták: Dr. Vilkovszky József és Dr. Földi Márton. Kosice/Kassa, 1929,"Kárpátia", 192 p. Kiadói kopott, foltos borítóval, szakadt címlappal.
Meszlény Artur: Magyar magánjog. Törvények, rendeletek, szokásjog, joggyakorlat, magánjogi törvénykönyv szövegével és rendszerében. I. köt. II. rész.: Jogforrások, személyi és családi jog II. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1929, Grill Károly, XI+(1)+902 p. (Az utolsó lap rossz helyre, a tartalomjegyzék után kötve). Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Degré Alajos: Válogatott jogtörténeti tanulmányok. Vál., szerk., jegyzeteket és az utószót írta: Mezey Barna. Millenniumi Magyar Történelem. Historikusok. Bp.,2000-2004., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, karcos borítóval.
Dr. Révész Vilmos (szerk.): Jogi műszótár I. Magyar-német rész. Wien, 1910, Manz-féle Könyvkiadóvállalat. Egészvászon kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
1887. évi XLIV. t.-cz. A Dohányjövedéki törvények és törvényesített szabályrendeletek módosításából. Kiegészítve a rávonatkozó törvényekkel. Bp., 1888, Eggenberger, 31 p. Félvászon-kötésben, sérült címlappal és kötéssel, régi intézményi bélyegzéssel, 16x10 cm.
Mérnöki rendtartás. A mérnöki rendtartáról szóló 1923. évi XVII. törvénycikk, az ennek végrehajtására vonatkozó rendeletek, továbbá a törvény módosításáról és kiegészítéséről szóló 2.750/1944. M. E. számú rendelet és ez utóbbi végrehajtására vonatkozó rendelet. Bp., 1944, Mérnöki Kamara, 88 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.