Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 65
3442393
23768
524
Books: Gastronomy and Gardening
Jonathan Ray: Bubbly. London-New York,2001,Ryland Peters & Small, 63 p. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérüléssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3459077
23769
524
Gärten. Ordnung, Inspiration, Glück. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Sabine Schulze. Frankfurt-Ostfildern, 2006, Städel Museum - Hatje Cantz. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3475800
23770
524
Sporzon Pál, ifj.: A kisgazda mezőgazdasági gépei. II. füzet: Aratógépek. Cséplőgépek. Gabona-tisztítógépek. Takarményelőkészítőgépek. Szüretelőgépek. Mótorok. Tejgazdasági gépek. Gyümölcsfeldolgozógépek. Köztelek Olcsó Könyvtára II. évf. 11. és 12. füzet. Bp., 1910, Pátria, 104+[2] p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, különvált elülső borítóval, kisebb ázásnyomokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3461327
23771
524
Balázs István: Táplálkozás a Biblia tükrében. Nyíregyháza, 2012. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3494576
23772
524
Rákóczi János: Konyhaművészet. - - receptjei. Bp., 1964, Minerva, 516+[4] p.+ 8 t. Kiadói egészvászon-kötés, részben fakó borítóval, helyenként lapszéli ázásnyomokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3475893
23773
524
2 db borászati könyv: Mercz Árpád: A must és a bor egyszerű kezelése. Bp., 1999, Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés. + Rudolf Knoll - Ulrich Schweizer: Fehérborkalauz. Vinotéka. Bp., 2000, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3502788
23774
524
Hampel Antal (szerk.): Magyar földmivelésügyi igazgatás. A m. kir. földmívelésügyi minister kiadványai 1913. 14. sz. Bp., 1913, Pallas-ny., VIII+883+[1] p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, a könyv elején a fűzéstől elváló lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3497778
23775
524
Rainer Horbelt - Sonja Sindler: Tante Linas Kriegskochbuch. Kochrezepte, Erlebnisse, Dokumente. Augsburg, 1999, Weltbild. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3496728
23776
524
Hermann Rosenthal: Beeren-Obst im kleinen Garten. Frankfurt (Oder) - Berlin,1931,Gartenbau-Verlag Trowitzsch&Sohn, 87+1 p. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az utolsó lapon kis szakadással. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3477631
23777
524
Bohus Gábor - Kalmár Zoltán: Erdő-mező gombái. Bp., 1956, Mezőgazdasági. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3446419
23778
524
Lázár, István: Der König der Weine, der Wein der Könige. Das kleine Buch vom Tokajer Wein. Zeichnungen von Lívia Elek. Mit Rezepten von Túrós Elek. [Bp.], 1987, Corvina, 121+1 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3376499
23779
524
Ötvenéves a mezőgazdasági kutatás Szegeden. A gabonatermesztési Kutató Intézet jubileumi évkönyve. Szeged, 1974. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house