Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 65

Jonathan Ray: Bubbly. London-New York,2001,Ryland Peters &amp; Small, 63 p. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérüléssel.
23768.

Jonathan Ray: Bubbly. London-New York,2001,Ryland Peters & Small, 63 p. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérüléssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Gärten. Ordnung, Inspiration, Glück. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Sabine Schulze. Frankfurt-Ostfildern, 2006, Städel Museum - Hatje Cantz. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23769.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Sporzon Pál, ifj.: A kisgazda mezőgazdasági gépei. II. füzet: Aratógépek. Cséplőgépek. Gabona-tisztítógépek. Takarményelőkészítőgépek. Szüretelőgépek. Mótorok. Tejgazdasági gépek. Gyümölcsfeldolgozógépek. Köztelek Olcsó Könyvtára II. évf. 11. és 12. füzet. Bp., 1910, Pátria, 104+[2] p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, különvált elülső borítóval, kisebb ázásnyomokkal.
23770.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Balázs István: Táplálkozás a Biblia tükrében. Nyíregyháza, 2012. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23771.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Rákóczi János: Konyhaművészet. - - receptjei. Bp., 1964, Minerva, 516+[4] p.+ 8 t. Kiadói egészvászon-kötés, részben fakó borítóval, helyenként lapszéli ázásnyomokkal.
23772.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
2 db borászati könyv: Mercz Árpád: A must és a bor egyszerű kezelése. Bp., 1999, Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés. + Rudolf Knoll - Ulrich Schweizer: Fehérborkalauz. Vinotéka. Bp., 2000, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
23773.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Hampel Antal (szerk.): Magyar földmivelésügyi igazgatás. A m. kir. földmívelésügyi minister kiadványai 1913. 14. sz. Bp., 1913, Pallas-ny., VIII+883+[1] p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, a könyv elején a fűzéstől elváló lapokkal.
23774.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Rainer Horbelt - Sonja Sindler: Tante Linas Kriegskochbuch. Kochrezepte, Erlebnisse, Dokumente. Augsburg, 1999, Weltbild. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23775.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Hermann Rosenthal: Beeren-Obst im kleinen Garten. Frankfurt (Oder) - Berlin,1931,Gartenbau-Verlag Trowitzsch&amp;Sohn, 87+1 p. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az utolsó lapon kis szakadással.
23776.

Hermann Rosenthal: Beeren-Obst im kleinen Garten. Frankfurt (Oder) - Berlin,1931,Gartenbau-Verlag Trowitzsch&Sohn, 87+1 p. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az utolsó lapon kis szakadással.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Bohus Gábor - Kalmár Zoltán: Erdő-mező gombái. Bp., 1956, Mezőgazdasági. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
23777.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lázár, István: Der König der Weine, der Wein der Könige. Das kleine Buch vom Tokajer Wein. Zeichnungen von Lívia Elek. Mit Rezepten von Túrós Elek. [Bp.], 1987, Corvina, 121+1 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23778.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ötvenéves a mezőgazdasági kutatás Szegeden. A gabonatermesztési Kutató Intézet jubileumi évkönyve. Szeged, 1974. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
23779.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF