Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 65

Pető Gyula: Vendéglátó technológia 2. Ételkészítési és cukrászati ismeretek. Bp., 1980, Belkereskedelmi Minisztérium, 419+[1] p. Egészvászon-kötésben. Megjelent 650 példányban.
23744.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3 db - Jécsai László: Szobanövények. 1938, Növényvédelem és Kertészet. + Dr. Urbányi Jenő: Gyümölcsfák betegségei. 1935. + Horn János: Gyümölcsfák nyesése. 1934. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
23745.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
2 db - Horn János: Körte termesztése + Őszibarack termesztése. 1936, 1937, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
23746.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
2 db - Claus József: Az őszibarack és termesztése. + Macherauch, Oswald: Szamócatermő házikert. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
23747.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
(Garai Ferencné) Teréz néni: Alföldi magyar szakácskönyv és házi cukrászat. A Szegedi Polgári Konyha főzőkönyve. A mindennapi ételeknek mintegy ötszáz kipróbált receptjét összeállította: - - (Garai Ferencné.) Bp., [1941]. Lingua,(Wodianer F. és Fiai Rt.-ny.),128 p. Kiadói illusztrált kartonált kötésben, amatőr módon javított, pótolt gerinccel, és javított kötéssel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, hiánytalan állapotban. Ritka!
23748.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2 db - Gyümölcstermelési alapismeretek. Bp., 1952, Mezőgazdasági. + Zatykó - Z. Draskóczy: nagy öröm a kiskert! Bp., 1968, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
23749.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2 db - Agrotröszt növényvédelmi kiállítás. Bp., 1966. + Szaporításra engedélyezett szőlő- és gyümölcsfajták jegyzéke. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
23750.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kertészet és polgárosodás (Az európai szőlészeti-borászati-kertészeti ismeretek oktatása, szaktanácsadása a Georgikonban és a Keszthelyi Uradalomban, a 18. sz. végétől a 19. sz. közepéig). Szerk.: Csoma Zsigmond. Centrál Európa Alapítvány: Budapest, 1997. 366p. Kiadói papírkötésben, új állapot
23751.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bodnár László: Az egri borvidék. Vámospércs, 2001, Bodnár és Társa Geográfus Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
23752.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szabó Lajos: Trópusi-szubtrópusi gyümölcs- és élvezeti növények. DEDIKÁLT! Nyíregyháza, Stúdium. Kiadói papírkötés.
23753.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
23754.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Szűcs Henrik Mihály: "A szent küldetés..." GastroCamelot Trilógia. Egy csukott ajtó előtt állok az elmémmel s kezemben egy könyvvel. De csak akkor juthatok tovább, ha mindet kinyitom előtte. Bp., 2020, Szerzői, (Pauker-ny.), 299 p. Megjelent magánkiadásban 500 példányban. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23755.

Szűcs Henrik Mihály: "A szent küldetés..." GastroCamelot Trilógia. Egy csukott ajtó előtt állok az elmémmel s kezemben egy könyvvel. De csak akkor juthatok tovább, ha mindet kinyitom előtte.
Bp., 2020, Szerzői, (Pauker-ny.), 299 p. Megjelent magánkiadásban 500 példányban. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF