Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 65
3520326
23744
524
Books: Gastronomy and Gardening
Pető Gyula: Vendéglátó technológia 2. Ételkészítési és cukrászati ismeretek. Bp., 1980, Belkereskedelmi Minisztérium, 419+[1] p. Egészvászon-kötésben. Megjelent 650 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
3 000 3 600 4 200
3520789
23745
524
3 db - Jécsai László: Szobanövények. 1938, Növényvédelem és Kertészet. + Dr. Urbányi Jenő: Gyümölcsfák betegségei. 1935. + Horn János: Gyümölcsfák nyesése. 1934. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3520806
23746
524
2 db - Horn János: Körte termesztése + Őszibarack termesztése. 1936, 1937, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3520794
23747
524
2 db - Claus József: Az őszibarack és termesztése. + Macherauch, Oswald: Szamócatermő házikert. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3520324
23748
524
(Garai Ferencné) Teréz néni: Alföldi magyar szakácskönyv és házi cukrászat. A Szegedi Polgári Konyha főzőkönyve. A mindennapi ételeknek mintegy ötszáz kipróbált receptjét összeállította: - - (Garai Ferencné.) Bp., [1941]. Lingua,(Wodianer F. és Fiai Rt.-ny.),128 p. Kiadói illusztrált kartonált kötésben, amatőr módon javított, pótolt gerinccel, és javított kötéssel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, hiánytalan állapotban. Ritka! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520801
23749
524
2 db - Gyümölcstermelési alapismeretek. Bp., 1952, Mezőgazdasági. + Zatykó - Z. Draskóczy: nagy öröm a kiskert! Bp., 1968, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520797
23750
524
2 db - Agrotröszt növényvédelmi kiállítás. Bp., 1966. + Szaporításra engedélyezett szőlő- és gyümölcsfajták jegyzéke. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3510013
23751
524
Kertészet és polgárosodás (Az európai szőlészeti-borászati-kertészeti ismeretek oktatása, szaktanácsadása a Georgikonban és a Keszthelyi Uradalomban, a 18. sz. végétől a 19. sz. közepéig). Szerk.: Csoma Zsigmond. Centrál Európa Alapítvány: Budapest, 1997. 366p. Kiadói papírkötésben, új állapot {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518355
23752
524
Bodnár László: Az egri borvidék. Vámospércs, 2001, Bodnár és Társa Geográfus Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3513764
23753
524
Szabó Lajos: Trópusi-szubtrópusi gyümölcs- és élvezeti növények. DEDIKÁLT! Nyíregyháza, Stúdium. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3180133
23754
524
A magyar gazdasági szakirodalom könyvészete - Bibliographia Litterarum Hungariae Oeconomicarum. I-VIII. kötet. Összeáll.: Dóczy Jenő, Wellmann Imre, Bakács István, Gerendás Ernő, S. Szabó Ferenc, Takács Imre. Bp., 1934-1968, Kir. M. Mezőgazdasági Múzeum - Mezőgazdasági Múzeum, (Kir. M. Egyetemi - Franklin - Pécs, Pécsi Szikra - Zrínyi - ny.), 354 p.+8 t.; 371+1 p.; 659+1 p.; 379 p.+ 3 t. ; 595+1 p.+4 t.; 611+1 p.+4 t.; 528 p.+ 3 t. ; 751+1 p.+5 t. Kiadói papírkötés, három borítón szakadással, de alapvetően jó állapotban. Alapvető, fontos bibliográfia. Együtt ritka! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3477354
23755
524
Szűcs Henrik Mihály: "A szent küldetés..." GastroCamelot Trilógia. Egy csukott ajtó előtt állok az elmémmel s kezemben egy könyvvel. De csak akkor juthatok tovább, ha mindet kinyitom előtte. Bp., 2020, Szerzői, (Pauker-ny.), 299 p. Megjelent magánkiadásban 500 példányban. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house