Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 65

Lehr - Taschenbuch für den Garten-, Landschaftsbau. Paul Parey, 1975. 826p. + 1 kih t. Kiadói nyíl kötésben
23756.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Saint Hilaire, Josephine: Die wahre Kochkunst, oder neuestes geprüftes und vollständiges Pester Kochbuch. [...] Neu bearbeitet und vermehrt von Emil Wiesner. Bp., [1914], Athenaeum, 502 p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, viseltes állapotban, hiányzó gerinccel, különvált hátsó kötéstáblával, helyenként foltos lapokkal, néhány sérült, kijáró lappal.
23757.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Tolnai Kálmán: Gombagyűjtők szakácskönyve. I-II. köt. Bp., 1984, Nyomdaipari Grafikai Vállalat, (Ságvári-ny.) Minikönyvek. Számozott (79./500 és 76./500) példányok. Kiadói egészvászon-kötések.
23758.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Schandl József: A sertés tenyésztése. Állattenyésztéstan IV. rész. Bp., 1928., Eggenberger, IV+142 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kopott, foltos borítóval.
23759.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
23760.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Ankenbrand, Lisbeth: Die Rohkostküche. Gesundheit durch vitaminreiche Nahrung. Stuttgart, 1928, Süddeutsches Verlagshaus. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, tulajdonosi bejegyzéssel.
23761.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tolnai Kálmán: Horgászok szakácskönyve. [Bp.], 1983, Ságvári Nyomda. Minikönyv.Számozott (396./500) példányban! Kiadói műbőr kötés.
23762.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Hamvas Béla: Philosophie des Weins. Bp., 2013. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23763.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Hamvas Béla: The Philosophy of Wine. Bp., 2013. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23764.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
A bor géniusza. In memoriam Hamvas Béla. A szövegeket válogatta és a fotókat készítette: Szél Ágnes. A szerkesztő és fotóművész, Szél Ágnes (1944-) építész által DEDIKÁLT és benne a névjegykártyájával is! [Bp., 2002.], Panoráma. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar, angol és német és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23765.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Michael Rudolf: Die hundert besten Biere der Welt. Photographiert von Ivo Schweikhart. A szerző által DEDIKÁLT példány! Münster in Westfalen,2006,Oktober Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23766.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Illa Andreae: Alle Schnäpse dieser Welt. Das internationale Buch der flüssigen Genüsse. Stuttgart,1973,Seewald Verlag. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
23767.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF