Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 65

Simon Tibor - Csapody Vera: Kis növényhatározó. Bp., 1973, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
23780.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vegyes szakács- / receptfüzet tétel, közte Dr. Oetker süteményreceptek, Váncza Sütőpor receptkönyv, összesen 7 db, változó állapotban, sérülésekkel, borítóhiányokkal
23781.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kaplonyi Károly: Mezőgazdasági kiskalauz. Bp., 1962., Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
23782.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Hortobágyi Tibor (szerk.): Növényhatározó I-II. Bp., 1962, Tankönyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
23783.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Tóth Erika Katalin: A halfőzés művészete. Bp.,2002, Vitalon Etalon, 168 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
23784.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Horst Scharfenberg: Sekt Perlendes Deutschland. Bern - Stuttgart,1993,Hallwag Verlag, 399 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
23785.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Atanaszov, Dimiter: A dohány termesztése. Bp., 1959, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
23786.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Brüklerné Buday Ella: Így főzünk ma. Bp., 1959, Minerva, 355+[1] p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. + Krámer Mihályné - Szőke Sándorné: Vitamin = egészség. Bp., é.n., Medicina, 45+[3] p. Kiadói tűzött papírkötés.
23787.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Hatvany Lili (szerk.): Ételművészet, életművészet. [Bp., 1937], Színházi Élet, 256+[22] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval.
23788.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Andrássovich Géza: Házinyúltenyésztés és értékesítés. Bp., 1920, Pátria, 105+[1] p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal, az utolsó lap kijár.
23789.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1936 Méhészet, az Alföldi-, Alcsút és Vidéke-, Mosonmegyei- Méhészegyesületek, Mezőtúr és Vidéke Méhészkör hivatalos lapja XXXIII. évf. 15-16., 17-18., 19-20., 21-22. számai (4 db), változó állapotban, részben foltos.
23790.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
N. N. Prosztoszerdov: A borkóstolás alapjai. Ford.: Leitner Jenő. H.n., é.n., magánkiadás, 94 p. Modern reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
23791.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF