Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 65
3459449
23780
524
Books: Gastronomy and Gardening
Simon Tibor - Csapody Vera: Kis növényhatározó. Bp., 1973, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3405095
23781
524
Vegyes szakács- / receptfüzet tétel, közte Dr. Oetker süteményreceptek, Váncza Sütőpor receptkönyv, összesen 7 db, változó állapotban, sérülésekkel, borítóhiányokkal {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3408980
23782
524
Kaplonyi Károly: Mezőgazdasági kiskalauz. Bp., 1962., Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3464726
23783
524
Dr. Hortobágyi Tibor (szerk.): Növényhatározó I-II. Bp., 1962, Tankönyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3439741
23784
524
Tóth Erika Katalin: A halfőzés művészete. Bp.,2002, Vitalon Etalon, 168 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3405699
23785
524
Horst Scharfenberg: Sekt Perlendes Deutschland. Bern - Stuttgart,1993,Hallwag Verlag, 399 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3440875
23786
524
Atanaszov, Dimiter: A dohány termesztése. Bp., 1959, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3490497
23787
524
Brüklerné Buday Ella: Így főzünk ma. Bp., 1959, Minerva, 355+[1] p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. + Krámer Mihályné - Szőke Sándorné: Vitamin = egészség. Bp., é.n., Medicina, 45+[3] p. Kiadói tűzött papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3490509
23788
524
Hatvany Lili (szerk.): Ételművészet, életművészet. [Bp., 1937], Színházi Élet, 256+[22] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3502780
23789
524
Andrássovich Géza: Házinyúltenyésztés és értékesítés. Bp., 1920, Pátria, 105+[1] p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal, az utolsó lap kijár. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3502766
23790
524
1936 Méhészet, az Alföldi-, Alcsút és Vidéke-, Mosonmegyei- Méhészegyesületek, Mezőtúr és Vidéke Méhészkör hivatalos lapja XXXIII. évf. 15-16., 17-18., 19-20., 21-22. számai (4 db), változó állapotban, részben foltos. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3387094
23791
524
N. N. Prosztoszerdov: A borkóstolás alapjai. Ford.: Leitner Jenő. H.n., é.n., magánkiadás, 94 p. Modern reprint kiadás. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house