Available for bidding
23111.
Books: Architecture, Art
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
6 000 HUF
Jessen, Jarno - Bell, Malcoml - Klein, Rudolf:
Englische Meister: William Hogarth, Sir Edward Burne-Jones, Aubrey Beardsley.
Berlin, [1905 körül]. Brandus'schen Verlag (Deutsche Buch- und Kunstdruckerei GmbH, Zossen - Edmund Stein, Potsdam). [8] + 68 p. + 9 t.; 1 t. (hártyapapírral védett címkép) + [2] + 67 + [1] p. + 8 t.; 1 t. (címkép) + [2] + 51 + [3] p. + 7 t. Első kiadás.
Kiadói kolligátumunk Martin Brandus berlini kiadó művészettörténeti sorozatában jelent meg. Az angol illusztráció három korszakának alkotóit bemutató kötet a XVIII. századi szatirikus festő, William Hogarth (1697-1764); a preraffaelita iskola jeles művésze, Edward Burne-Jones (1833-1898); és a szecesszió mestere, Aubrey Beardsley (1872-1896) műveiből válogat.
(Sammlung Brandus Meisterbücher der Kunst.)
Aranyozott, illusztrált kiadói bőrkötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Jó példány.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |