Military

Number of items: 109

1944. Névre szóló, kitöltetlen viselői igazolvány a Tűzkereszt kitüntetéshez
32769.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1950. "Magyar Néphadsereg 1. és 2. osztályú páncélos- és gépjárművezető" zománcozott bronz kitüntető jelvény + "3. osztályú harckocsizó" zománcozott fém jelvény T:AU,XF zománchiba
32770.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1950 k. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség)" részben zománcozott, fém motoros jelvény T:XF
32771.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, aranyozott, sorszámozott miniatűr kitüntető jelvény, hátoldalon "Fegyverrel a hazáért" felirattal T:AU Hungary 1954. "Hungarian Partisan Commemorative Medal" enamelled, gilt, numbered miniature decoration with "Fegyverrel a hazáért (With arms for the homeland)" text on the back C:AU NMK 664
32772.

1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, aranyozott, sorszámozott miniatűr kitüntető jelvény, hátoldalon "Fegyverrel a hazáért" felirattal T:AU
Hungary 1954. "Hungarian Partisan Commemorative Medal" enamelled, gilt, numbered miniature decoration with "Fegyverrel a hazáért (With arms for the homeland)" text on the back C:AU
NMK 664

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, sorszámozott "2399" kitüntetés, dísztokban (42mm) T:XF Hungary 1954. "Hungarian Partisan Commemorative Medal" enamelled, numbered "2399" decoration, in decorative case (42mm) C:XF NMK 664.
32773.

1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, sorszámozott "2399" kitüntetés, dísztokban (42mm) T:XF
Hungary 1954. "Hungarian Partisan Commemorative Medal" enamelled, numbered "2399" decoration, in decorative case (42mm) C:XF
NMK 664.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1955. "Ma. O. H. Sz. (Magyar Országos Honvédő Szövetség) 1945-1955" egyoldalas bronz koszorút és zászlót formázó emlékplakett T:VF
32774.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
1958-1968. "Magyar Néphadsereg 1. osztályú repülőgépvezető" részben műgyantás, fém kitüntető jelvény csavarral (23x66mm) T:XF
32775.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1958-1968. "Magyar Néphadsereg 2. osztályú repülőgépvezető" részben műgyantás, fém kitüntető jelvény tűvel és csavarral (23x66mm) T:XF,VF
32776.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1958-1968. "Magyar Néphadsereg 3. osztályú repülőgépvezető" részben műgyantás, fém kitüntető jelvény tűvel és csavarral (23x66mm) T:XF
32777.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1960. 5db-os katonai jelvénytétel, közte "A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája" első osztály, aranyozott zománcozott jelvény (47x31mm) T:UNC,AU
32778.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon (3db, ebből 2db eredeti tokban) + "Munkásőr" műgyantás ötéves szolgálati jelvény sérült tokban + "Munkásőrség - Kiváló Parancsnok" műgyantás jelvény sérült tokban T:AU
32779.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + ~1965. "Kiváló Munkásőr" zománcozott aranyozott kitüntető jelvény eredeti tokban + ~1970-1980. "Munkásőrség" (2x) ötéves szolgálati jelvény, zománcos és műgyantás kivitelű változatok, mindkettő tokban T:UNC,AU
32780.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events