Military

Number of items: 109

1873. "Hadiérem" kétoldalas bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:VF patina Hungary 1873. "Military (War) Medal" double-sided bronze decoration without ribbon C:VF patina NMK 231.
32717.

1873. "Hadiérem" kétoldalas bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:VF patina
Hungary 1873. "Military (War) Medal" double-sided bronze decoration without ribbon C:VF patina
NMK 231.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1878. "Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" adományozói okirata, szövetre kasírozva T:VG,G Hungary 1878. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" awarding document, laminated to fabric C:VG,G
32718.

1878. "Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" adományozói okirata, szövetre kasírozva T:VG,G
Hungary 1878. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" awarding document, laminated to fabric C:VG,G

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF
32719.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
32720.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
1914-1945 k. Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a "Ezüst Vitézségi Érem I. és II. osztálya" éremhez, a "M. Kir. 7. Honvéd Táboti Ágyús Ezred" pecsétjével T:VG Hungary 1914-1945. Bearer's ID for the "Silver Gallantry Medal, 1st and 2nd Class" with stamp from the "Hungarian Royal 7th Field Artillery Regiment" T:VG
32721.

1914-1945 k. Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a "Ezüst Vitézségi Érem I. és II. osztálya" éremhez, a "M. Kir. 7. Honvéd Táboti Ágyús Ezred" pecsétjével T:VG
Hungary 1914-1945. Bearer's ID for the "Silver Gallantry Medal, 1st and 2nd Class" with stamp from the "Hungarian Royal 7th Field Artillery Regiment" T:VG

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1914. "Éljen a Hadsereg - Le Szerbiával" feliratú szalagon lóhere alakú, zománcozott propaganda jelvény, sérült zománcozással (29x29mm) T:VF a jelvénytest ép, de közel teljesen hiányos zománc
32722.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
32723.

1914. "Hadsegélyező 1914" részben zománcozott bronz emlékérem, világoskék zománc. Szign.: Zutt Richárd (1887-1938) (53x33mm) T:AU / Hungary 1914. "Hungarian War Medal for Volunteers 1914" partially enamelled bronze commemorative medallion, powder blue enamel. Sign.: Richard Zutt C:AU
HP 6815.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
1914. "Pro Patria 1914" acél gyűrű (19mm belső átmérő) T:XF,VF rozsdásodás Hungary 1914. "Pro patria 1914" steel ring (19mm inner diameter) C:XF,VF rusting
32724.

1914. "Pro Patria 1914" acél gyűrű (19mm belső átmérő) T:XF,VF rozsdásodás
Hungary 1914. "Pro patria 1914" steel ring (19mm inner diameter) C:XF,VF rusting

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
1914 k. Miniatűr hadiszalag darab, ~320mm hosszúságú
32725.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
32726.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1915. "Eduard von Böhm-Ermolli tábornok" egyoldalas jelzett Ag emlékérem (6,51g/0,750/23mm) T:XF patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. "General Eduard von Böhm Ermolli" Ag one-sided medallion (6,51g/0,750/23mm) C:XF patina
32727.

1915. "Eduard von Böhm-Ermolli tábornok" egyoldalas jelzett Ag emlékérem (6,51g/0,750/23mm) T:XF patina
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "General Eduard von Böhm Ermolli" Ag one-sided medallion (6,51g/0,750/23mm) C:XF patina

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1916-1918. Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a "Károly-csapatkereszthez" T:VG Hungary 1916-1918. Bearer's ID for the "Charles Troop Cross" T:VG
32728.

1916-1918. Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a "Károly-csapatkereszthez" T:VG
Hungary 1916-1918. Bearer's ID for the "Charles Troop Cross" T:VG

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF