1922-1945. "Repülőtiszti tőrt formázó jelvény" aranyozott Cu feketére festett, kopott markolattal, hátán függőleges állású tű (71x22,8mm) T:XF 1922-1945. "Badge in the form of the Royal Hungarian Air Force's officer's dagger" gilt Cu with black painted worn grip and vertical pin (71x22,8mm) C:XF Sallay 185
1926-1936. Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a Sebesültek érméhez + igazolás tényleges katonai szolgálatról T:VG Hungary 1926-1936. Bearer's ID for the "Wound Medal" + certificate of actual military service T:VG
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalaggal, BRONZ fémjellel a peremen igazolvánnyal T:XF Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with ribbon, with "BRONZ" hallmark on edge, with certificate C:XF NMK 418.
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés modern mellszalaggal, BRONZ fémjellel a peremen T:XF Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration with modern ribbon with "BRONZ" hallmark on edge C:XF NMK 418.
1938. "Felvidéki Emlékérem" "A MAGYAR FELVIDÉK FELZABADULÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1938" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF, ph. Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" "A MAGYAR FELVIDÉK FELZABADULÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1938" bronze decoration without ribbon C:XF, edge error NMK 427.
1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: Berán T:XF,VF Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.: Berán C:XF,VF NMK 427., 428.
1939. Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a Felvidéki Emlékéremhez, a "M. Kir. 107. vasútvonal parancsnokság" pecsétjével T:VF anyaghiány Hungary 1939. Bearer's ID for the "Upper Hungary Medal" decoration, with stamp from the "Hungarian Royal 107th Railway HQ" T:VF missing material