Military Number of items: 109
3396243
32781
522
Military
Numismatics
1964. "Munkásőr Emlékérem " bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3396244
32782
522
Military
Numismatics
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3433676
32783
522
Military
Numismatics
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3314414
32784
522
Military
Numismatics
1965. "Kiváló Munkásőr" zománcozott aranyozott kitüntető jelvény eredeti tokban T:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3443719
32785
522
Military
Numismatics
1965. "Kiváló Parancsnok " műgyantás fém kitüntető jelvény + DN "M Ő " (Munkás Őr) műgyantás fém kitüntető jelvény + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában " 15 év után, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon + 1983. "Honvédelmi Érdemérem" 20 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3233281
32786
522
Military
Numismatics
1970-1980. "Magyar Néphadsereg 4127 - Kiskunfélegyháza " a 7. gépkocsizó lövészhadosztály-parancsnokságának kétoldalas, öntött bronz emlékérme (78mm) T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3378793
32787
522
Military
Numismatics
1973. "25 MHSZ - Honv. Kupa Lövész V. Budapesti döntő - 1973. " kétoldalas bronz emlékérem füllel (61,5mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3418387
32788
522
Military
Numismatics
1978. "MHSZ - 30 " (Munkára, Harcra kész 30 éves jubileuma) zománcozott, aranyozott bronz jelvény (~30x47mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3511670
32789
522
Military
Numismatics
1980. "Munkásőrség" aranyozott bronz 25 éves jubileumi műgyantás kitüntetés + "Munkásőrség " zománcozott bronz jelvény + jelzett Zsolnay porcelán munkásőrség hamutartó {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3378794
32790
522
Military
Numismatics
1982. "25 év a haza fegyveres szolgálatában " egyoldalas öntött bronz emlékérem, hátoldalán "1957-1982" gravírozással (70mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3339529
32791
522
Military
Numismatics
1983. "A Munkásőrség Országos Parancsnokának Nívó-díja" bronz plakett, "Vadász Ferenc szerkesztőnek " gravírozással. Szign.: Várhelyi György (~124-125mm) T:AU kis patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3319793
32792
522
Military
Numismatics
1987. "Borsod légterének védelmében" egyoldalas bronz emlékérem, hátlapon ragasztónyom. Szign.: LM (124mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house